نسخه چاپي
1397/04/20 :: ٠٩:٣٩ 

رادیو کرمانشاه در تدارک نمایشی ۴۰ قسمتی ویژه چهلمین سالگرد انقلاب

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از تهیه یک برنامه نمایشی ۴۰ قسمتی در رادیو کرمانشاه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

رادیو کرمانشاه در تدارک نمایشی ۴۰ قسمتی ویژه چهلمین سالگرد انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رضا رحیمی به تشریح برنامه‌های ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مرکز صدای کرمانشاه پرداخت و اظهار داشت: برنامه‌های متعددی را برای بیان دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و پخش آنها در ایام دهه مبارک فجر امسال در نظر گرفته‌ایم.


وی افزود: امسال علاوه بر بیان این دستاوردها در برنامه‌های روتین صبحگاهی و عصرگاهی همچون کرمانشاه سلام و صدای شهر، در برنامه‌های پرمخاطب رادیو هم به این موضوع خواهیم پرداخت و دستاوردهای ۴۰ ساله را با وضعیت قبل از انقلاب مقایسه می کنیم.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه تصریح کرد: یکی از ویژه برنامه‌ها چهار مجموعه ۱۰ قسمتی یا ۴۰ قسمت نمایش با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است که در مرحله نگارش برنامه‌ها هستیم.


رحیمی همچنین از طراحی یک مجموعه مستند ۶ قسمتی با موضوع تاریخ انقلاب کرمانشاه و شخصیت‌های کرمانشاهی که در تاریخ انقلاب نقش داشتند خبر داد و گفت: در این زمینه مستند شهید جعفری هم ساخته شده است.


وی طراحی یک مسابقه برای دهه مبارک فجر را از دیگر برنامه‌های رادیو کرمانشاه عنوان کرد و افزود: در این مسابقه که با محوریت و شرکت جوانان خواهد بود قصد داریم دستاوردهای انقلاب را برای آنها بازگو کنیم و ببینیم چقدر جوانان با این دستاوردها آشنا هستند.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه مسابقه عکس انقلاب در رادیونما را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: در قالب این برنامه مخاطبان می‌توانند عکس‌های قدیمی خود از زمان انقلاب را ارسال کنند و به بهترین عکس‌ها هم جوایزی تعلق می‌گیرد.


وی باغ ترانه و موسیقی‌های درخواستی را از جمله برنامه‌های حوزه موسیقی‌های خاطره انگیز بومی و کشوری زمان انقلاب برشمرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 22

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404701

  • بازديدکنندگان امروز : 1330

  • کل بازديدکنندگان : 806369

پیوندها