نسخه چاپي
1397/04/19 :: ١٣:٠١ 

شهدا مظهر قدرت ایران هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بابیان اینکه مظهر قدرت ایران شهیدان هستند، گفت: شهیدان در اوج ایثار بودند و اقتدار امروز کشور از شهیدان است.

شهدا مظهر قدرت ایران هستندبه گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان آیت‌الله علی خاتمی در مراسم گرامی داشت مقام شامخ حسین رمضانی، بر تداوم برگزاری یادواره شهیدان در استان تاکید کرد و افزود: توجه به این امر مهم باعث آشنایی جوانان با رزمندگان شده و دوست و دشمن را از هم تشخیص می‌دهند.

وی اظهار کرد: شهیدان جایگاه بلند و رفیعی داشته و نیازی به ما ندارند و ما هستیم که به آنها نیاز داریم و برگزاری یادواره شهدا بهترین راه برای انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است چراکه نسل سوم و چهارم زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: عزت و استقلال و سربلندی که ما امروز در همه عرصه‌ها داریم به برکت شهیدان است و بشریت مدیون این شهیدان هستند.

خاتمی بابیان اینکه مظهر قدرت ایران شهیدان هستند، گفت: شهیدان در اوج ایثار بودند و اقتدار امروز نظام از شهیدان است.

وی بابیان اینکه در سال جاری دشمن هجمه‌های فراوانی را بر ملت ایران وارد کرده است، افزود: دشمن از ۴۰ سالگی  جمهوری اسلامی ایران می‌ترسد بنابراین با انواع هجمه‌ها وارد کار شده تا آرامش مردم را بر هم بزند ولی هرگز موفق نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان تصریح کرد: باید یاد و خاطره شهیدان برای همیشه زنده بماند و نباید فرهنگ ایثار و شهادت در کشور فراموش شود و نسل امروز جنگ و انقلاب را ندیده‌اند بنابراین باید دستاوردهای انقلاب به جوانان به خوبی تبیین شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 9

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335588

  • بازديدکنندگان امروز : 1970

  • کل بازديدکنندگان : 702494

پیوندها