نسخه چاپي
1397/04/16 :: ٠٨:٣١ 

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان شمالی تشکیل شد

اولین نشست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خراسان شمالی در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.

ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان شمالی تشکیل شد

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد در این نشست به اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد مفاهیم و اثرات بی شماری را بر آن مترتب دانست و بیان داشت:  امروز انقلاب اسلامی به درجه پختگی و تکامل رسیده و با تشکیل جبهه مقاومت شاهد صدور انقلاب به خارج از مرزهای کشور هستیم.

امام جمعه بجنورد دلیل خصومت های بی امان و بی پرده دشمن در حال حاضر را اهمیت، تأثیرگذاری و عظمت انقلاب در دنیا مطرح کرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی تنه به تنه ابرقدرتها می زند و معادلاتشان را در عمل برهم زده و همه فهمیده اند که ایران ایران قبل نیست، انقلاب اسلامی فقط یک شعار و یک ایدئولوژی نیست بلکه نظامی است کارا در همه میدانها و عرصه ها.

وی حساسیت دشمنان در آستانه چهل سالگی انقلاب را از نکات مهم امسال یاد کرد و گفت: دشمن امروز محافظه کاری را کنار گذاشته و آشکارا و بی پرده شمشیر را از رو بسته برای اینکه نگذارد حلاوت جشن چهل سالگی انقلاب را مردم حس کنند. و از این رو ما هم باید در رویه خود شفاف باشیم و نگاه زهرآلود و قهرآلود دشمن در رصد کنیم.

آیت الله یعقوبی عنوان کرد: یکی از حربه های دشمن شبهه افکنی در میان جوانان و نوجوان است تا نسل جوان را نسبت به انقلاب و آینده کشور نا امید کند و با بزرگنمایی معضلات و مشکلات جامعه بین مردم و انقلاب شکاف ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه در استان وظیفه مسئولین در پاسخگویی به شبهات و سوالات نسل جوان را بسیار سنگین عنوان کرد و گفت: اگر خدمات، دستاوردها و پیشرفتهای بیشمار انقلاب در طول چهاردهه انقلاب به خوبی و هنرمندانه برای مردم بخصوص جوانان تبیین نشود و به موقع چاره اندیشی نکنینم یقینا دشمن را در رسیدن به اهدافش کمک کرده ایم.

حجت الاسلام محمدعلی سالاری دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خراسان شمالی نیز در این نشست ضمن تشریح اهداف و راهبردهای پیش بینی شده ستاد، خلاصه ای از برنامه ریزی های صورت گرفته در این ستاد را یادآور شد و تصریح کرد: ستاد چهلمین سالگرد در مهرماه سال 96 کلید خورده و رسما اعلام گردید وی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با نماینده ولی فقیه و استاندار در هفته های آینده جلسه شورای راهبردی ستاد چهلمین سالگرد با حضور تمام اعضا تشکیل خوهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به تلاشهای بی امان دشمن از سالها قبل برای ایجاد نابسامانی ها در چهلمین سال انقلاب، بیان داشت: عده ای متأسفانه دانسته یا ندانسته با ملتهب کردن جامعه آب به آسیاب دشمن می ریزند و هدف دشمن نیز همین است که با ایجاد التهابات و نابسمانی در حوزه های اجتماعی و اقتصادی سالگرد پیروزی انقلاب را به کام مردم تلخ کنند.

وی یادآور شد: قبل از تشکیل رسمی ستاد ابلاغ کمیته ها و کارگروهها توسط نماینده محترم ولی فقیه و رئیس شورای راهبردی ستاد چهلمین سالگرد انقلاب در استان صادر خواهد شد و ستاد به طور رسمی کار عملیاتی خود را پس از آن شروع خواهد کرد.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 20

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335702

  • بازديدکنندگان امروز : 2116

  • کل بازديدکنندگان : 702640

پیوندها