نسخه چاپي
1397/04/13 :: ١٨:٤٥ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جبهه مقابله با نظام سلطه وظیفه خطیری بر عهده دارد

نصرت الله لطفی گفت: امروز نهاد مقدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اعضای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک رزمنده در جبهه مقابله با نظام سلطه وظیفه خطیری بر عهده دارند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جبهه مقابله با نظام سلطه وظیفه خطیری بر عهده دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به همراه اعضای شورای دبیرخانه مرکزی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز چهارشنبه 13 تیر 1397 از طریق ویدئو کنفراس با روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور ارتباط برقرار و ضمن عرض خدا قوت به پاس تلاش تحسین برانگیز برای برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی مطالبی را پیرامون برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که در شرایط کنونی در حال یک جنگ واقعی و رویارویی تمام عیار با نظام سلطه هستیم گفت: امروز نهاد مقدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اعضای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک رزمنده در جبهه مقابله با نظام سلطه وظیفه خطیری بر عهده دارند.

وی با اشاره به جنگ نرم اقتصادی و فرهنگی استکبار علیه امت و نظام اسلامی افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس، اتاق جنگ و معاونت تبلیغات جبهه و جنگ وجود داشت، امروز نیز وظیفه خنثی سازی و آگاهی بخشی در خصوص جنگ روانی و تبلیغاتی بسیار پیچیده و همه جانبه جبهه استکبار وظیفه همه ارگان ها و نهادهای فرهنگی و تبلیغاتی از جمله همکاران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور است.

لطفی با اشاره به این که امسال در شرایط بسیار حساسی قرار داریم، اضافه کرد: امروز نظام اسلامی با توطئه های بسیار پیچیده آمریکای جهان خوار، رژیم کودک کش صهیونیستی و مرتجعین منطقه قرار دارد و باید با خنثی سازی جنگ روانی دشمن، زمینه حضور آگاهانه مردم در صحنه های مختلف و مراسم و مناسبت های انقلاب فراهم و آماده گردد و این همان وظیفه مهمی است که شما در جبهه فرهنگی دفاع مقدس در برابر نظام استکباری عهده دار هستید.

وی بر ضرورت ایجاد یک اتاق جنگ فرهنگی در برابر استکبار به ویژه در بخش تبیینی و تبلیغاتی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: فراهم کردن زمینه حضور آگاهانه و مشارکت مردم در مراسم و مناسبت ها وظیفه نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور است که انشاء الله با همدلی و تعامل بیش از پیش به انجام می رساند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان دستاوردها، کارنامه و خدمات جمهوری اسلامی را از برنامه های ستادهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: از همه استان ها و شوراهای عضو این ستاد،  انتظار داریم برنامه های خود را به صورت مکتوب تدوین و به ستاد مرکز ارائه نمایند.

لطفی اضافه کرد: از اول مهرماه و همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و استقرار جمعیت در شهرها، برنامه های ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله همایش ها، نمایشگاه ها و نشست ها در استان ها و شهرهای مختلف با غنا و قوت بیشتر آغاز می شود.

نصرت الله لطفی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در مقطع حساس کنونی و شرایط پیش رو، دغدغه و مسئولیت همه بخش های نظام بیشتر شده است، اظهار داشت: وظیفه ما تلاش در جهت حضور و مشارکت مردم در صحنه انقلاب است و در این راستا  جلسات متعددی با نهادهای فرهنگی و دستگاه های اجرایی داشته ایم و به عنوان خط مقدم برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با جذب مشارکت حداکثری، این برنامه ها را با قوت و غنای بیشتر با همدلی و تعامل بیش از پیش برگزار خواهیم کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در سال 1397 ستاد مجزایی تحت عنوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی نخواهیم داشت و همه برنامه ها، اعضاء و کمیته های مرتبط با دهه فجر انقلاب اسلامی، ذیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فعالیت های خود را پیگیری و اجرایی خواهند کرد.

در ادامه، اعضای جلسه ضمن پرسش و پاسخ و هم اندیشی پیرامون فعالیت ها و برنامه های مرتبط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گزارش ها و پیشنهادات خود را عنوان کردند و قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335585

  • بازديدکنندگان امروز : 1966

  • کل بازديدکنندگان : 702490

پیوندها