نسخه چاپي
1397/04/11 :: ١٢:١٥ 

دفاع مقدس امروز، دفاع اقتصادی و فرهنگی است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، گفت: دفاع مقدس امروز دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلاب، دفاع اقتصادی و فرهنگی در برابر دشمنان است.

دفاع مقدس امروز، دفاع اقتصادی و فرهنگی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام سردار بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، در مراسم سالروز آزادسازی مهران در نقطه ایثار، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی که از جان و مال برای پیروزی و سربلندی کشور گذشتند پیروز واقعی جنگ تحمیلی بودند.

وی، با اشاره به نقش مردم ایلام در طول 8 سال دفاع مقدس و دفاع از کیان اسلامی در برابر متجاوزان بعثی، ابراز کرد: دشمن بعث با توجه به موقعیت جغرافیایی مهران همواره درصدد گرفتن این شهر بود و بارها مهران بین قوای خودی و دشمن دست‌به‌دست شد تا اینکه بعد از فتح فاو توسط رزمندگان ایرانی صدام مهران را به‌جای فاو تصرف کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، تصریح کرد: بعد از آزادسازی مهران همچون خرمشهر بازپس‌گیری مهران را به قدرت و رافت خداوند نسبت دادند و فرمودند مهران را خدا آزاد کرد که این جمله نشان‌دهنده جایگاه تاکتیکی و استراتژیکی مهران بود.

سردار کارگر، با تأکید بر اینکه ملتی که برهه حساس جنگ ۸ ساله تحمیلی را پشت سر گذاشته در شرایط کنونی در اوج اقتدار و صلابت قرار دارد و کسی نمی‌تواند اهداف خود را به این نظام دیکته کند، افزود: امروز نیز اصلی‌ترین حربه خود را فشار و تحریم اقتصادی قرار داده‌اند ولی فراموش کرده‌اند که ایران اسلامی در برابر آزمون‌های سخت‌تر از این نیز پیروز و سرافراز بوده است.

وی، بابیان اینکه ملت سرافراز در طول تاریخ و به‌ویژه ۴۰ سال گذشته ثابت کرده در مسیر روشن و الهی خود ثابت‌قدم بوده است، ابراز کرد: در حال حاضر ما در جبهه‌های فرهنگی و اقتصادی باید با خدعه‌ها و فشارهای بیگانگان مبارزه کنیم و تجربه نشان داده هرگاه ما در اتحاد و انسجام ملی جدیت داشته‌ایم دشمنان با زبونی و خواری شکست‌خورده و عقب‌نشینی کرده‌اند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، تصریح کرد: ایران در علوم مختلف ازجمله پزشکی، نانو، هسته‌ای، نظامی، دفاع و حوزه سیاسی در دنیا جایگاهی رفیع و ارزشمند دارد، منان این است که به طرق مختلف مسیر توسعه و رشد ایران را مسدود کند.

سردار کارگر، خاطرنشان کرد: امروز به حول و قوه الهی، ایران اسلامی در میان منطقه ناآرام خاورمیانه از امنیت، ثبات و اقتدار برخوردار است و با توکل به خداوند، صبر، اطاعت از منویات رهبری، همکاری مردم و مسئولان، همدلی بین همه مسئولان لشکری و کشوری از مشکلات اقتصادی نیز عبور خواهیم کرد.

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 23

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335700

  • بازديدکنندگان امروز : 2113

  • کل بازديدکنندگان : 702637

پیوندها