نسخه چاپي
1397/04/10 :: ١١:١٨ 

تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان

یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم در حالی در سالن جلسات مرکز پژوهش های آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) برگزار شد که در آن بر تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاکید شد

تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم  در این جلسه که با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، برخی از مدیران و مسئولان  استانی برگزار شد بر اهمیت تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای نسل جوان که مملو از پرسش ها و شبهات است تاکید شد.

قائم مقام  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در این جلسه گفت: بیش از 80 درصد از جامعه امروز ما دوران خفت بار ستمشاهی را مشاهده نکرده اند و به طور حتم تحت تاثیر فضاهای مجازی قرار می گیرند.


نصرت الله لطفی ادامه داد: با توجه به این که کشورمان دارای جمعیت جوانی است، باید در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به دستاوردهای عظیم و ارزشمند انقلاب اسلامی اهتمام ویژه ای داشته باشیم.


وی با بیان این که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به توطئه ها و تهدیدهای دشمنان باید بسیار باشکوهتر از همیشه برگزار شود، خاطرنشان کرد: بیان دستاوردهای عظیم انقلاب برای مردم به ویژه جوانان با استفاده از ابزار هنر و مستدل، منطقی و باورپذیر باشد.


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که برای تبیین دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی نباید به دهه فجر اکتفا کنیم، از آغاز برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب از ابتدای مهرماه خبر داد و گفت: شورای سیاست گذاری و ستاد اجرایی در استان قم باید هرچه سریعتر تشکیل شده و اقدام ها را آغاز کنند.


وی با اشاره به تشکیل 12 کارگروه ذیل ستاد اجرایی دهه فجر انقلاب با حضور همه دستگاه های اجرایی ذیربط، اظهار داشت: این کارگروه ها به دنبال تبیین اهداف و کارنامه انقلاب خواهند بود و محتوای رسانه ای، هنری و فرهنگی را برای برنامه ها تولید می کنند و به بررسی تطبیقی دستاوردهای انقلاب با پیش از آن و با دیگر انقلاب های جهان خواهند پرداخت.


نصرت الله لطفی در پایان شعار دهه فجر 97 را «افتخار به گذشته و امید به آینده» عنوان کرد و افزود: امروز وظیفه ملی و انقلابی همه مردم و مسئولان است که برای بزرگداشت هرچه بهتر و باشکوه تر دهه فجر امسال تلاش جدی داشته باشند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335719

  • بازديدکنندگان امروز : 2140

  • کل بازديدکنندگان : 702664

پیوندها