نسخه چاپي
1397/04/10 :: ١٠:٣٠ 

نقض برجام چشمه دیگری از حقوق بشر آمریکایی است

حسین مظفر؛ معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در آئین پاسداشت شهدای والامقام هفتم تیر بجنورد گفت: نقض برجام را چشمه دیگری از حقوق بشر آمریکایی دانست و با اشاره به مشکلات موجود افزود: وجود مشکلات نباید باعث دودستگی و خدشه‌دار شدن انسجام درونی شود

نقض برجام چشمه دیگری از حقوق بشر آمریکایی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، دکتر حسین مظفر عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم محوری هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی مرکز خراسان شمالی که در مسجد انقلاب بجنورد برگزار گردید؛ اظهار کرد: آمریکا کارنامه ای سیاه در اجرای حقوق بشر دارد اما رسانه ها و دستگاه های تبلیغاتی اسرائیل به شدت در حال تلاش برای مخفی و وارونه جلوه دادن آن ها است.

عضو شورای نظارت بر صداوسیما در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاریخ تشکیل آمریکا تصریح کرد: اساس و بنیان شکل‌گیری کشوری به نام آمریکا با خونریزی، جنگ، کشتار، قتل و غارت بوده و استمرار و حیات آن هم بسته به دشمن تراشی و جنگ افروزی است تا بتواند سلاح خود را به فروش برساند.

حسین مظفر با اشاره به جایگاه رفیع شهادت گفت: اگرچه شهیدان از میان ما رفته اند اما به جاودانگی پیوسته و به منتهی الیه آمال خود رسیده اند.

وی بیان داشت: شهیدان جسم فناشدنی خود را با اراده شهادت و مرگ اختیاری و جان دادن در راه خدا، جان خود را به جانان پیوند زدند و همچون قطره ای که اگر به اقیانوس راه پیدا کند، جاودانه می شود؛ جاودان شدند.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قرار داشتن در هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی، گفت : در جنگ جهانی که دو سری از قدرت های متحدین و متفقین با هم درگیر شدند و کشورهای انگلیس، روسیه و فرانسه در یک طرف و کشورهای آلمان اتریش و ایتالیا در طرف دیگر به جان هم افتاده و زیرساخت های یکدیگر را نابود کردند، آمریکا از این تعرض ها مصون ماند.

تصریح کرد: توسعه طلبی و استفاده ابزاری از حقوق بشر ترفند آمریکاست و با همین اقدامات پس از فروپاشی شوروی جامعه جهانی را به خدمت منافع خود گرفت و ادعای کدخدایی جهان و ابر قدرت بودن  کرد.

وی با بیان این که فهرست جنایات آمریکا کارنامه سیاهی را برای او رقم زده است، افزود: متاسفانه کمپانی های خبری و رسانه ای صهیونیستی دست نشانده آمریکا چهره ای بزک کرده را از آمریکا نشان می دهند که مدافع حقوق بشر است این درحالی است که بزرگترین ناقض حقوق بشر درجهان خود آمریکاست و در این کشور جنایاتی علیه نژادهای مختلف سیاه و سرخ پوستان صورت می گیرد که هیچ فریادرسی ندارند و این افراد از  حداقل حقوق شهروندی بهره‌مند هستند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335612

  • بازديدکنندگان امروز : 2000

  • کل بازديدکنندگان : 702524

پیوندها