نسخه چاپي
1397/04/06 :: ١٠:٥١ 
به مناسبت هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی و بزرگداشت شهدای والامقام هفتم تیر:

دکتر حسین مظفر؛ سخنران مراسم محوری بجنورد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از سخنرانی دکتر حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم محوری هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در مرکز استان خراسان شمالی خبر داد.

 دکتر حسین مظفر؛ سخنران مراسم محوری بجنورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام محمدعلی سالار با اشاره به پیشنهاد نامگذاری هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی توسط مقام معظم رهبری، یادآور شد: از ششم تا دوازدهم تیرماه، بعنوان هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نامگذاری گردیده و تمامی برنامه های مختلف در ستاد تحت این عنوان برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یادآور شد: مراسم محوری گرامیداشت شهدای والامقام هفتم تیر؛ شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یاران صدیق انقلاب اسلامی در مرکز استان روز پنجشنبه 7تیرماه ساعت 10صبح در مسجد انقلاب بجنورد با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار می گردد.

ایشان درادامه از حضور دکتر حسین مظفر؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای نظارت بر صداوسیما و معاون نظارت مجلس شورای اسلامی در مراسم محوری مرکز استان بعنوان سخنران اصلی این مراسم خبر داد.

وی با گلایه از ضعف در زیرساختهای حمل و نقل هوایی و ریلی در استان خاطر نشان کرد: به دلیل نبود امکانات ایاب و ذهاب هوای و ریلی در مرکز استان بسیاری از سخنرانان مطرح و میهمانان کشوری از حضور در بجنورد امتناع می کنند و این یکی از معضلات بزرگ ما در حوزه هماهنگی مراسمات و مناسبتهای مرکز استان است که سالهای سال با آن دست و پنجه نرم می کنیم.

رئیس ستاد هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی استان عنوان کرد:  مراسم بزرگداشت شهید والامقام طیبی از شهدای هفتم تیر در شهراسفراین و در زادگاه آن شهید عزیز روز پنجشنبه 7تیر ساعت 11 در مسجد اعظم امام خمینی ره اسفراین برگزار میگردد.

شهید طیبی اهل روستای روئین اسفراین و شهید دکتر صادقی اهل شهر گرمه از شهدای والامقام واقعه هفتم تیر بودند که همراه با سیدالشهدای انقلاب اسلامی؛ شهید مظلوم شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72تن در دفتر مرکز حزب جمهوری اسلامی در آتش حقد و کینه منافقین کوردل سوختند و جان عزیزشان تقدیم به انقلاب و نظام اسلامی گردید.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 341493

  • بازديدکنندگان امروز : 732

  • کل بازديدکنندگان : 710962

پیوندها