نسخه چاپي
1397/04/05 :: ١١:٤١ 

۷ تیر، چهره نفاق را برملا کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: حادثه هفتم تیر سال ۶۰، یادآور چهره منحوس نفاق و اتحاد شوم دشمنان داخلی و خارجی علیه انقلاب اسلامی است.

۷ تیر، چهره نفاق را برملا کرد

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان جعفر عسگری،در نشست خبری مطبوعاتی و رسانه‌ای سالگرد شهدای هفتم تیر، هفته قوه قضائیه وهفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: حادثه هفتم تیر،  یادآور چهره منحوس نفاق و اتحاد شوم دشمنان داخلی و خارجی علیه انقلاب اسلامی است.

وی افزود: چهره نفاق از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز خود را در برخی زمینه‌ها نشان داده و امروز نیز بسیاری از مشکلات در داخل کشور ناشی از وجود چهره‌های نفاق و نفوذی است.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان بیان کرد: کودتای ۲۸ مرداد، تاراج ثروت ملی، حمایت و تحکیم پایه‌های حکومت استبداد شاهنشاهی، تاسیس سازمان مخوف ساواک، کشتار هزار نفر از مردم در قیام خونین ۱۵ خرداد و تحمیل قانون کاپیتولاسیون از حمله جنایت‌های آمریکا قبل از انقلاب اسلامی در ایران است.


عسگری ادامه داد: اکنون که چهل سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، آمریکا همچنان به جنایات‌ها و دشمنی‌ها خود علیه ایران ادامه می‌دهد که نمونه بارز آن تبدیل سفارتخانه این کشور به لانه جاسوسی، مصادره اموال ایران، حمله نظامی در واقعه طبس، حمایت از کودتاهای مختلف از جمله کودتای نوژه، چراغ سبز به صدام برای حمله به ایران، حمایت تسلیحاتی و اطلاعاتی از صدام در هشت سال دفاع مقدس، تأمین سلاح‌های شیمیایی عراق علیه ایران، حمله به کشتی‌ها و سکوهای نفتی ایران، ساقط کردن هواپیمای مسافربری، حمایت از سازمان منافقین اعمال تحریم‌های ظالمانه که همچنان ادامه دارد و حمایت از گروه‌های تروریستی است.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: آمریکا همچنان در قالب جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به دشمنی‌های خود ادامه می‌دهد که نمونه بارز آن تخریب شخصیت‌ها، ایجاد بی‌اعتمادی، تزریق ناامیدی و یاس به جامعه، ساخت فیلم‌های ضد ایرانی و ضد اسلامی، تهدید مستمر ملت ایران به وسیله راه اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای و حمایت از هرگونه فتنه واغتشاش است. 


وی با بیان اینکه شهید بهشتی نماد بارز آیه «اشداء علی الکفار و رحماء بینهم» است، تصریح کرد: شهید بهشتی در جمله معروفی گفتند: «آمریکا از ما و از این عصبانیت بمیر»؛ اما متأسفانه اخیراً دیدیم که در این شرایط خاص و حساس، عده‌ای به آمریکا نامه می‌نویسند و درخواست مذاکره می‌کنند، اما آیا این با معیارهای انقلاب و آرمان‌های شهدای ما همخوانی دارد؟ 


عسگری در خصوص برنامه‌های ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیر در اصفهان گفت: کمیته‌های مختلفی برای برگزاری برنامه‌های این ستاد در هفته جاری تشکیل شده است و انشاءالله امسال برنامه‌ها با کیفیت‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

انتهای پیام


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335640

  • بازديدکنندگان امروز : 2038

  • کل بازديدکنندگان : 702562

پیوندها