نسخه چاپي
1397/04/05 :: ١١:١٩ 

چندین نمایشگاه از جنایات آمریکا در خراسان رضوی برپا می شود

حجت الاسلام محمد سلطانی، افزود: در این هفته 120 برنامه ویژه بزرگداشت شهدای هفتم تیر نیز در استان برپا می شود.

چندین نمایشگاه از جنایات آمریکا در خراسان رضوی برپا می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام محمد سلطانی، در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه شهادت شهید بهشتی و 72 یاور انقلاب، سوء قصد به مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر تهران در سال 60 از رویدادهای این هفته است، افزود: در این هفته 120 برنامه ویژه بزرگداشت شهدای هفتم تیر نیز در استان برپا می شود.

وی ادامه داد: 35 برنامه ویژه شهدای هفتم تیر در 35 مسجد محوری مشهد اجرا می شود. گل آرایی مزار پنج تن از شهدای والامقام هفتم تیر که در رواق دارالحکمه حرم رضوی مدفون هستند و برگزاری محافل انس با قرآن از دیگر برنامه های این هفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه دومین هفته تیرماه از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده، افزود: از ششم تا دوازدهم تیرماه 35 نفر از روحانیان و قضات دادگستری استان پیرامون بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و آشنایی مردم با مسائل قضایی در میان مردم حضور می یابند.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335671

  • بازديدکنندگان امروز : 2080

  • کل بازديدکنندگان : 702604

پیوندها