نسخه چاپي
1397/04/05 :: ١٠:٢٩ 

انقلاب اسلامی تجلی بعثت انبیاء

نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر در جلسه ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیشرفت‌های استان بوشهر در این چهل سال در ابعاد مختلف قابل توجه است که لازم دستاورد‌ها و برکات انقلاب اسلامی بیان شود.

انقلاب اسلامی تجلی بعثت انبیاء

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در جلسه ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژگی‌های انقلاب اسلامی را برشمرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی الگوی بی نظیر و تجلی بعثت انبیاء و بر محور مأموریت انبیاء الهی است.

نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه در مقابل حرکت انبیاء الهی فراعنه بودند تصریح کرد: در مقابل حرکت مردم ایران و انقلاب اسلامی جبهه استکبار با تمام توان ایستاده است.

امام جمعه بوشهر پیشرفت‌ها و توسعه‌های محقق شده در استان را به برکت انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در عرصه‌های صنعتی، عمرانی، راهسازی، برقرسانی، آموزشی، درمانی و دیگر حوزه‌ها پیشرفت قابل توجهی در استان شده که باید این پیشرفت‌ها بازگو و اطلاع رسانی شود.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با وجود انواع تهدید‌ها و ترفند‌ها با موفقیت و پرشتاب به راه خود ادامه داده است تاکید کرد: امسال در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم که باید این پدیده و تحول مهم با برنامه‌ریزی جامع گرامی داشته شود.

نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و جامع در تمام زمینه‌ها وارد دهه پنجم پیروزی انقلاب شویم خاطر نشان کرد: در این زمینه بیان کار‌های بزرگ و وجود نعمت‌ها، حفظ انقلاب، لزوم همگرایی و خدمات ایثارگران و مجاهدان باید مورد توجه قرار بگیرد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمن در پی تلخ سازی حلاوت انقلاب و خدمات آن است تاکید کرد: همه قشر‌های مختلف جامعه باید در ابعاد گوناگون خدمات انقلاب را بیان کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: تصویر این دستاورد‌ها در استان بوشهر باید به صورت شفاف و مثبت ترسیم و از ظرفیت‌های موجود بهره‌گیری شود.

نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر بیان دستاورد‌ها و برکات انقلاب اسلامی افزود: پیشرفت‌های استان بوشهر در ابعاد مختلف قابل توجه است که لازم دستاورد‌ها و برکات انقلاب اسلامی بیان شود و باید دستاورد‌های ارزشمند انقلاب به رخ جهان کشیده شود.

وی با تاکید بر این نکته که باید کار‌ها در قالب‌های زیبا و اثرگذار بیان شود افزود: انقلاب اسلامی تنها انقلاب موثر و موفق عصر حاضر جهان است و انقلاب اسلامی همواره انقلاب مانا و ماندگار است.

 در این جلسه همچنین استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمن در سایه جنگ اقتصادی برای ناامید کردن مردم برنامه‌ریزی کرده است گفت: دشمن امید ملت ایران را هدف قرار داده است که باید فرهنگ امیدآفرینی در جامعه توسعه و گسترش یابد. 

عبدالکریم گراوند در جلسه ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به دسیسه‌های دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی از زمان پیروزی همواره ترفند‌های خود را اجراء کرده‌اند که اوج آن جنگ تحمیلی ۸ ساله بود که ملت ایران با دست خالی در برابر دشمنان تا دندان مسلح با اتحاد و همگرایی پیروز شد.

وی، با بیان اینکه دستاورد‌ها و کار‌های بزرگی در ۴۰ سال گذشته با وجود موانع و دسیسه‌ها محقق شده است تصریح کرد: امروز اگر در دنیا کانون مقاومتی در مقابل استکبار وجود دارد از ملت ایران الگو می‌گیرند که نشعت گرفته از توکل امام راحل بخدا و بهره‌گیری از توان و اتحاد مردم است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمن امید مردم را هدف قرار داده است تاکید کرد: دشمن که در جنگ‌های سخت و دسیسه‌های گوناگون موفق نبوده در این شرایط امید ملت ایران را هدف قرار داده است که باید فرهنگ امیدآفرینی در جامعه توسعه و گسترش یابد.

گراوند با بیان اینکه دشمن روی چهلمین سال پیروزی انقلاب برنامه ریزی کرده است افزود: ما باید دشمن را مایوس و حول محور امنیت ملی اتحاد و وحدت داشته باشیم و در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر نیاز به امیدآفرینی در جامعه است.

وی با تاکید بر این نکته که دشمن یک لحظه دشمنی خود را از دست نمی‌دهد گفت:در این شرایط نباید یک لحظه در حفظ انقلاب غفلت شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تشکیل ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست نماینده، ولی فقیه در استان دال بر اهمیت آن است تاکید کرد: تشکیل کمیته‌های مختلف چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و ابلاغ وظایف امری مهم و ضروری است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335670

  • بازديدکنندگان امروز : 2078

  • کل بازديدکنندگان : 702602

پیوندها