نسخه چاپي
1397/04/04 :: ١٧:١٥ 
در پي آزمايش سلاح جديد آمريکايي؛

افغانستان، ميدان آزمايش سلاح‌هاي جديد آمريکا

روزنامه آمريکايي «ستارستر ايپس» نوشت: نيرو‌هاي آمريکايي سلاح جديدي را در افغانستان آزمايش مي‌کنند که مرمي شليک شده از اين سلاح، افراد مورد هدف را نمي‌کشد، اما پس از اصابت مرمي به بدن انسان، يک نوع گاز پخش مي‌شود که بيهوشي افراد را درپي دارد.

افغانستان، ميدان آزمايش سلاح‌هاي جديد آمريکا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری صداوسیما از کابل، نظاميان آمريکايي سلاح جديد خود را در افغانستان آزمايش مي‌کنند.
روزنامه غيردولتي «ويسا» چاپ کابل به نقل از روزنامه آمريکايي «ستارستر ايپس» نوشت: نيرو‌هاي آمريکايي سلاح جديدي را در افغانستان آزمايش مي‌کنند که مرمي شليک شده از اين سلاح، افراد مورد هدف را نمي‌کشد، اما پس از اصابت مرمي به بدن انسان، يک نوع گاز پخش مي‌شود که بيهوشي افراد را درپي دارد.
به نوشته اين روزنامه، از مرمي اين سلاح جديد نوعي گاز شيميايي منتشر مي‌شود که به عقيده کارشناسان امور درماني، اين گاز مي‌تواند سبب بروز بيماري سرطان و ديگر بيماري‌هاي خطرناک شود.
ويسا با اشاره به پيمان امنيتي افغانستان و آمريکا نوشت: متاسفانه پيمان امنيتي با آمريکا براي مردم افغانستان نه تنها دروازه‌هاي جديد جنگ و مرگ را باز کرد، بلکه عملاْ کشور را به ميدان آزمايش سلاح‌هاي ابرقدرت‌ها تبديل کرد.
ويسا افزود: سال گذشته پس از استفاده از «مادر بمب‌ها» در شهرستان «اچين» استان ننگرهار، «مايک پنس» معاون رييس جمهور آمريکا در يک مصاحبه گفت که ما با استفاده از اين بمب، پيام خود را به کره شمالي نيز رسانديم.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335716

  • بازديدکنندگان امروز : 2137

  • کل بازديدکنندگان : 702661

پیوندها