نسخه چاپي
1397/04/04 :: ١٢:٣٠ 

مراسم بزرگداشت شهدای والامقام هفتم تیر در سمنان

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام هفتم تیر در روز پنجشنبه مورخ 7تیرماه 1397 همراه با نماز مغرب و عشاء در مسجد ولی عصر (عج) میگردد.

مراسم بزرگداشت شهدای والامقام هفتم تیر در سمنان

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، واقعه هفتم تیر؛ سند مظلومیت و حقانیت ایران اسلامی با خون پاک و مطهر شهید بهشتی ، آن قافله‌سالار و سید شهیدان انقلاب اسلامی و هفتاد و دو تن از یاران باوفایش امضاء و خط انقلاب ، با خون سرخ آن شهیدان والامقام ، آبیاری شد و نهال تازه نوپای انقلاب اسلامی بارور و تنومند گشت.

به همین مناسبت مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام هفتم تیر در روز پنجشنبه مورخ 7تیرماه 1397 همراه با نماز مغرب و عشاء در مسجد ولی عصر (عج) میگردد.

سخنران این مراسم سردار جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

ضمن ادای احترام به روح پرفتوح شهدای گرانقدر هفتم تیر و گرامیداشت نام ، یاد و خاطره و پیام آن عزیزان و بازخوانی جنایات ددمنشانۀ و افشای حقوق بشر دروغین امریکایی ، از عموم ملت شهیدپرور سمنان دعوت می شود تا به منظور تجلیل از مقام بلند مرتبه و رفیع آنان ، در این مراسم حضوری پرشور و انقلابی داشته باشند .


در پایان قابل ذکر است اختصاص هفته ای با عنوان« هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از 6 الی 12 تیرماه » می تواند آینه‌ای برای انعکاس نفاق، دورویی و دروغگویی قدرتهای استکباری مدّعی حقوق بشر و فرصتی برای افشاگری و نمایاندن چهره واقعی آمریکای جنایتکار باشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335643

  • بازديدکنندگان امروز : 2045

  • کل بازديدکنندگان : 702569

پیوندها