نسخه چاپي
1397/04/03 :: ١٠:٤٧ 

رسانه ها باید زنگ خطر جریانات نفوذی را به صدا درآورند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در نشست ستاد بازخوانی هفته حقوق بشر آمریکایی استان با بیان اینکه آمریکا در تقابل با ایران نماد اتم باطل در جهان است گفت: جریان نفوذ در بدنه انقلاب مسئله کم اهمیتی نیست.

رسانه ها باید زنگ خطر جریانات نفوذی را به صدا درآورند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی؛ حجت الاسلام محمدعلی سالاری، در این نشست ، با اشاره به سالروز تخریب قبور متبرک بقیع توسط وهابیت بیان داشت: طبق تحقیقات صورت گرفته شیعه و سنی در بحث زیارت قبور بزرگان و احترام به آنان متفق هستند و این جنایتی که برتاریخ تحمیل شده از سوی وهابیت است.

وی آمریکا را نماد تام و تمام باطل دانست و بیان داشت: دشمنی آمریکا با ایران چیز جدیدی نیست، چراکه هیچگاه حق و باطل باهم جمع نمی شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با نام بردن سیاهه جنایات نظام سلطه نسبت به مردم و انقلاب عنوان کرد: انسان متحیر می ماند که چرا عده ای با آن همه تعدی، ظلم و جنایت این حکومت طاغی هنوز به دنبال ارتباط با آمریکا هستند آن هم با این خفت و خاری.

وی تصریح کرد: دشمنی آمریکا با ایران منوط به اشخاص و افراد نیست بلکه هدف دیانت و اساس دین اسلام ناب است؛ وی در همین راستا خاطر نشان کرد: برخی کشورهای به ظاهر مسلمان که از اسلام فقط پوسته ای را دارند هیچ مشکلی با استکبار و نظام سطله ندارند بلکه در تقویت جبهه استکبار از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

وی گفت: آنچه آمریکا راعصبانی می کند افراد و اشخاص نیستند بلکه مولفه های قدرت هستند که ایران را قوی و مستحکم می کنند و آمریکا هیچگاه ایران مقتدر و باصلابت را تاب نمی آورد.

حجت الاسلام محمدعلی سالاری وجود افراد نفوذی در نهادهای تصمیم سازی و تصمیم گیری را خطر جدی دانست که مسئولین امر نباید از آن غفلت کنند چراکه این افراد می توانند حتی در روند تصمیم گیری مسئولین و مدیران اثر گذار باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن تشریح برنامه های ستاد عنوان کرد: 6الی 12تیرماه به پیشنهاد مقام عظمای ولایت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشرآمریکایی نام گذاری شده و برنامه های مختلف ستاد تحت این عنوان برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مراسم محوری مرکز استان در روز پنجشنبه(7تیر) ساعت 10صبح در مسجد انقلاب بجنورد خبر داد.

وی یادآور شد: مراسم ویژه ای نیز در شهر اسفراین ومزار شهید طیبی از شهدای والامقام واقعه هفتم تیر در روستای روئین برگزار خواهد شد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 335714

  • بازديدکنندگان امروز : 2134

  • کل بازديدکنندگان : 702658

پیوندها