نسخه چاپي
1397/04/02 :: ١٧:٥٧ 

استفاده از هنر در معرفی دستاوردهای انقلاب ضروری است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: استفاده از ابزار هنر در معرفی دستاوردهای انقلاب ضروری است و بسیاری از فعالیت ها باید در این مسیر قرار گیرد.

استفاده از هنر در معرفی دستاوردهای انقلاب ضروری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مجید جوادیان زاده  در نشست کمیته فرهنگی و هنری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب استان افزود: برای گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید برنامه ای جامع تدوین و جایگزین برنامه های پراکنده شود. 

وی تصریح کرد: باید از توانمندی انجمن ها و تشکل های غیردولتی در فعالیت های سالگرد پیروزی انقلاب نیز به بهترین نحو استفاده شود.


وی ادامه داد: بررسی تاریخ فرهنگ و هنر انقلاب و معرفی برهه ای از تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی باید در دستور کار کمیته فرهنگی و هنری سالگرد پیروزی انقلاب قرار گیرد.


این مسئول با یادآوری برخی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: سینمای ایران پیش از انقلاب به سینمای مبتذل فارسی تبدیل شده بود که پس از انقلاب به جایگاه مطلوبی رسید، طوری که هم اکنون حتی آثار سینمای ایران در عرصه های بین المللی نیز می درخشد.


جوادیان زاده با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس منشا تولید اثرهای هنری زیادی بود، پیشنهاد کرد که برگزاری جشن بزرگ 40 سالگی فرهنگ و هنر انقلاب در برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب قرار گیرد. 


در این نشست، حجت الاسلام محمد فخرالدینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان توضیحاتی درباره برنامه های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از جمله تشکیل کارگروه های مختلف برای رسیدن به اهداف مورد نظر ارایه کردند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 341503

  • بازديدکنندگان امروز : 748

  • کل بازديدکنندگان : 710978

پیوندها