نسخه چاپي
1397/03/23 :: ١٦:٢٣ 

تبیین تفکرات شهید بهشتی برای ادامه مسیر انقلاب ضروری است

احمدی گفت: اندیشه های بحق جریان انقلابی و تفکرات شهید بهشتی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی از ضروریات است.

تبیین تفکرات شهید بهشتی برای ادامه مسیر انقلاب ضروری است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، در جلسه ستاد بزرگداشت شهدای هفتم تیر ضمن گرامیداشت این ایام گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم که یکی از ذخایر آن، سلوک و اندیشه های شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (رحمه الله عیه) است.

وی با تأکید براینکه یکی از ضروریات برای نسل جوان شناخت این شهید مظلوم است، خاطرنشان کرد: تبیین مواضع و نقش شهید بهشتی در انقلاب اسلامی با متولیان امر بزرگداشت این شهید است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان کرد: در این زمینه نیاز است که یک کار محتوائی در هفته بازخوانی افشای حقوق بشر آمریکائی که از ششم تا هفتم تیرماه تعیین شده، انجام شود.

وی تصریح کرد: با یک مراسم صرف آنچنان اتفاق بزرگی نمی افتد آنچه تکلیف است، ایجاد بستر لازم برای شناخت نسل جوان نسبت به شخصیت شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (رحمه الله علیه) است.

حجت الاسلام احمدی گفت: قطعا ما در آینده با چالش هایی مواجه خواهیم شد و در این راه پرداختن به تفکرات و اندیشه های این شهید مظلوم مؤثر است. اندیشه های بحق جریان انقلابی و تفکرات شهید بهشتی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی از ضروریات است.وی ادامه داد: در این زمینه رسانه ها هم نقش بسزائی دارند و نیاز است در این حوزه میز گردهای تخصصصی با حضور اساتید و صاحب نظران برگزار شود.
 
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 369857

  • بازديدکنندگان امروز : 1536

  • کل بازديدکنندگان : 752572

پیوندها