نسخه چاپي
1397/03/23 :: ١١:٣٢ 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

شهید بهشتی با ایثار و خود گذشتگی نهال اسلام را آبیاری کردند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:شهید بهشتی با ایثار و از خود گذشتگی نهال اسلام را آبیاری کردند و امروز بعد از ۴۰ سال از عمر انقلاب باز دشمن درصدد توطئه است.

شهید بهشتی با ایثار و خود گذشتگی نهال اسلام را آبیاری کردند

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان،سید سعید حسینی در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفتم تیر افزود: ۷ تیر سالروز جنایت استکبار و بمباران شیمیایی در سردشت و مورد هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافری ایران در آبهای خلیج فارس است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: روز هفت تیر سال ۶۰ بیانگر اوج و عظمت و اقتدار ملتی است که حاضر شدند برای دفاع از دین از زندگی خود بگذرند و این روز یادآورعروج ملکوتی ۷۲مدافع ارزش های اسلامی وانقلابی است و در همه این جنایت ها آمریکا نقش اصلی را داشت.

حسینی افزود: هفتم تیر برای نظام جمهوری اسلامی ایران روز مهمی است که باید با تدوین و اجرای برنامه های مناسب ابعاد فکری و شخصیتی شهید بهشتی به خوبی برای نسل جوان تبیین  و ترویج شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: سالروز شهادت دکتر بهشتی و یاران با وفای امام (ره) به عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است و باید گرامی داشته شود.

حسینی ابراز کرد: شهید بهشتی با نهایت ایثار و خود گذشتگی نهال  اسلام را آبیاری کردند و امروز بعد از ۴۰ سال از عمر انقلاب باز دشمن با انواع ترفندها و توطئه ها وارد عرصه شده تا این انقلاب را از بین ببرد ولی هرگز موفق نمی شود.

وی افزود: هدف از برگزاری برنامه های گرامیداشت ۷ تیر تبیین فلسفه انقلاب اسلامی و تقویت روحیه دشمن شناسی و ظلم ستیزی  و دفاع از حقوق مظلومین می باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه اهداف و ارزش‌های انقلاب باید به شکل صحیح و جامع برای نسل جدید تبیین شود تا نسبت به توطئه‌ها و ترفندهای مختلف دشمنان آگاه  و بصیر شوند، گفت: فلسفه ۷تیر و عوامل جنایت این روزباید برای نسل امروز تبیین شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 369869

  • بازديدکنندگان امروز : 1561

  • کل بازديدکنندگان : 752597

پیوندها