نسخه چاپي
1397/03/21 :: ١٩:١٠ 

نصرت الله لطفی: ایران خط مقدم حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره آرمان کمک به مستضعفان عالم را دنبال کرده و در طول این سال ها خط مقدم حمایت از مردم مظلوم فلسطین بوده است.

نصرت الله لطفی: ایران خط مقدم حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در قم اظهار کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شاهد برگزاری پرشور راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور حداکثری مردم هستیم که این مساله نشان از قاطعیت مردم ایران برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین دارد.


وی بیان کرد: در طول چهل سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، ایران همواره به عنوان محور مقاومت و پایداری در برابر مستکبران عالم مطرح بوده و این موضوع از بهترین دستاوردهای انقلاب است که باید به عنوان میراث جاودان امام خمینی(ره) از آن حفاظت کرد.


لطفی ادامه داد: مردم متدین و همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس امسال نیز با وجود آن که شب گذشته در آیین شب زنده داری لیالی قدر شرکت کرده بودند، اما به دور از هرگونه خستگی و با نشاط انقلابی در صحنه دفاع از مظلومان فلسطین در برابر دشمن صهیونیستی حاضر و آزادی قدس شریف را خواستار شدند.


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: امام خمینی (ره) در 16 مرداد 1358 دراقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری کردند و این روز را روز مقابله مستضعفان با مستکبران دانستند و از مسلمانان جهان خواستند که دراین روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

 

 خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 404629

  • بازديدکنندگان امروز : 1253

  • کل بازديدکنندگان : 806292

پیوندها