نسخه چاپي
1397/03/21 :: ١١:٥٦ 
نماینده ولی فقیه درکردستان:

استکبار جهانی نمی تواند مانع روند روبه رشد وتوسعه ایران شود

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به مرحله کمال رسیده است، گفت: دیگر استکبار جهانی نمی تواند مانع روند روبه رشد و توسعه کشورمان شود.

استکبار جهانی نمی تواند مانع روند روبه رشد وتوسعه ایران شود

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی درجلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سنندج با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب نشانه کمال است، گفت: گذشت چهار دهه از عمر انقلاب موجب افزایش انتظارات خواهد شد وباید در همه عرصه ها سنجیده تر و پخته تر از گذشته کار وعمل شود.

وی عنوان کرد: استکبار جهانی قبل از پیروزی انقلاب هم با رشد و پیشرفت کشورما مخالف بوده و با ترفندها و نقشه های فراوانی هم به دنبال ضربه زدن به نظام ما بوده است.

وی اظهارداشت: امروزه با عنایت پروردگار و اتحاد و همدلی موجود بین مردم ومسئولان، دشمنان ما با کشور ونظامی رو به پیشرفت مواجه هستند که نمی توانند مانع و سد راه این توسعه شوند.

 نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی رویداد بسیار بزرگی درجهان بود، افزود: حرکت انقلاب اسلامی  علاوه بر تغییر سرنوشت ملت ایران موجب شده خاورمیانه را هم در مقابل چنگال صهیونیست ها حفظ کند.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه تمام کشورهایی که قصد منزوی کردن ایران را داشتند امروز خود منزوی شدند، بیان کرد: جوانان ونوجوانان را باید با دستاوردها و پیشرفت های کشورمان آگاه کنیم تا همه باهم توان خود را برای پاسداری از نظام وانقلاب بکارگیریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان هم در این جلسه گفت: در چهل سالگی انقلاب تمامی دستگاه های اجرایی باید کارآمدی و انطباق آن با دستاوردهای انقلاب را بخوبی بسنجند و به مردم اطلاع رسانی کنند.

حسین فیروزی عنوان کرد: جای بسی تاسف است که تعدادی از دستگاه ها هنوز به کارآمدی مد نظر دست پیدا نکردند ولی امسال فرصت مطلوبی است که آنها ضعف های  خود را برطرف کنند.

وی بیکاری جوانان را آسیب اجتماعی جدی خواند و ادامه داد: بی شک این میزان بیکاری موجود در جامعه ما با آرمان های انقلاب همخوانی ندارد بنابراین باید مشکلات و ضعف های موجود در حوزه های مختلف در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بررسی شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان هم دراین جلسه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) تحولی عظیم در همه حوزه ها ایجاد کرد، گفت: انقلاب ما جهانیان را به حیرت وا داشت به گونه ای که حتی نتوانستند آن را با سایر انقلاب ها مقایسه کنند.

محمدقاسم سیاوشی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در ایران احیای هویت دینی و مبارزه با استکبار ستیزی را احیا کرد، افزود:  امسال برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و تبلور بلوغ آن ستادی در کشور و به تبع آن استان ها تشکیل شده است.

وی اظهارداشت: این ستاد به منظور تدوین و برگزاری برنامه های پیروزی انقلاب متفاوت تر از سنوات گذشته تشکیل شده است.

وی  بیان کرد: این ستاد دارای شورای راهبردی و سیاستگذاری است که در همه استان ها به ریاست نماینده ولی فقیه  و بخش هماهنگی و اجرایی با مسئولیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و حاوی کارگروه های تخصصی است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان  ادامه داد: ۱۳ کارگروه با دستورالعمل های مشخص برای هر استان تشکیل می شود

 

 

 

 

.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446438

  • بازديدکنندگان امروز : 108

  • کل بازديدکنندگان : 875983

پیوندها