نسخه چاپي
1397/03/19 :: ١٦:٣٨ 

روز جهانی قدس 97 در کرمانشاه ماندگار شد

اقشار مختلف مردم از کسبه و بازاریان، دانشجویان، دانش آموزان، ورزشکاران، طلاب و روحانیون، مسئولین و... در این اجتماع حضور داشتند و با شعارهای "مرگ بر اسرائیل"، "الله اکبر" و... مسیر راهپیمایی را پیمودند.

روز جهانی قدس 97 در کرمانشاه ماندگار شد

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم روزه دار و متدین کرمانشاهی با بصیرت مثال زدنی خود در راهپیمایی روز قدس و پاسداشت این یادگار ماندگار معمار کبیر انقلاب شرکت کردند تا فریاد آزادخواهی و دادخواهی ملت مظلوم فلسطین را سر دهند.

اقشار مختلف مردم از کسبه و بازاریان، دانشجویان، دانش آموزان، ورزشکاران، طلاب و روحانیون، مسئولین و... در این اجتماع حضور داشتند و با شعارهای "مرگ بر اسرائیل"، "الله اکبر" و... مسیر راهپیمایی را پیمودند.

مردم روزه دار با وجود اینکه شب گذشته را تا سحر احیا کردند در همان ساعات اولیه صبح  و قبل از شروع رسمی راهپیمایی روز قدس در میعادگاه های تجمع حضور داشتند.

نمایش جلوه های اتحاد

از جمله حواشی و صحنه های زیبای خلق شده در این راهپیمایی می توان به حضور مردم عشایر و اهل حق کرمانشاه اشاره کرد که همچون همیشه وحدت بی نظیر خود را به نمایش گذاشتند.

 

روزشماری دهه نودی ها برای نابودی اسرائیل

حضور نسل های چهارم پنجم انقلاب در کنار والدینشان و در دست داشتن پلاکاردهایی با اشاره به روزشمار نابودی رژیم کود کش و غاصب صهیونیستی از دیگر حواشی جالب این مراسم بود.

کودکان دیروز و بزرگترهای امروز می دانند که همین شعارهای با لحن کودکانه "مرگ بر اسرائیل" و حمایه بچه های ایرانی چگونه پایه های رژیم غارتگر قدس را به لرزه در می آورد.
 

 

مردم ایران هنوز هم "مرگ بر امریکا" می گویند

در حالی که چندی پیش رییس جمهور هتاک آمریکا گفته بود مردم ایران دیگر مرگ بر آمریکا نمی گویند، اما مردم غیور و فهمیده کرمانشاه باز هم با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا به بی اعتماد بودن و بدعهدی های این شیطان بزرگ واکنش نشان دادند.

آنها با در دست داشتن پلاکاردهایی از فرمایشات گهربار امام راحل با مضمون "هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید" در روز جهانی قدس فریادهای خود را رساتر از همیشه به گوش آمریکا رساندند.

تشیع تابوت رژیم صهیونیستی

از دیگر حواشی جالب این مراسم می توان به تشییع نمادین تابوت رژیم صهیونیستی بر دوش راهپیمایان کرمانشاهی در روز قدس اشاره کرد که اشاره به رو به پایان بودن عمر این رژیم غاصب دارد. 

نمایش نماد موشک های ایرانی

نمادهایی از موشک های ایرانی توسط نوجوانان این استان به راهپیمایی روز قدس آورده شده بود . 

آدمکهایی که به دار آویخته شدند

همچنین در این مراسم آدمکهای سران رژیم غاصب و جنایت کار صهیونیستی و آمریکا به دار آویخته شد. 

حضور مسئولان در صف اول راهپیمایی کنندگان

آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعهکرمانشاه، هوشنگ بازوند، استاندار و مسئولین کرمانشاهی در راهپیمایی روز قدس و در صف اول راهپیمایی حضور داشتند.

گرمای حضور مردم گرمای هوای شرمنده کرد

هوای گرم تقریبا تابستانی و آفتاب سوزان هم مانع از حرکت مردم روزه دار برای طی مسیر راهپیمایی نشد و این گرمای حضور آنها بود که گرمای هوا را شرمنده کرد.

 

در بین جمعیت راهپیمایی کنندگان دست نوشته هایی در حمایت و تفاخر به فناوری موشکی در دستان راهپیمایان کرمانشاهی هم به چشم می خورد.

 

همچنین دانشجویان کرمانشاهی از نمایندگان مجلس خواستتد تا مواضع خود در قبال لوایح دولت درباره FATFشفاف کنند

 

در پایان این مراسم بیانیه روز جهانی قدس قرائت شد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 692377

  • بازديدکنندگان امروز : 513

  • کل بازديدکنندگان : 1567169

پیوندها