نسخه چاپي
1397/03/18 :: ١٦:٣٤ 

ائتلاف خیانت‌بار آل‌سعود_آل‌ترامپ_آل‌یهود راهی برای تضمین رژیم صهیونیستی

سخنران روز جهانی قدس کرمانشاه اظهار داشت : ائتلاف خیانت‌بار آل‌سعود_آل‌ترامپ_آل‌یهود راهی برای تضمین رژیم صهیونیستی

 ائتلاف خیانت‌بار آل‌سعود_آل‌ترامپ_آل‌یهود راهی برای تضمین رژیم صهیونیستی


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز در جمع راهپیمایان کرمانشاهی اظهار داشت: از زمان برنامه ریزی اسرائیل برای اشغال فلسطین با حمایت محض انگلیس حدود ۱۰۰ سال می گذرد. پس از آن فلسطین به عبری و عربی تقسیم شد و از ان زمان تا بحال ۷۰ سال می گذرد که طی این مدت مردم مسلمان فلسطین با دسیسه انگلیس خائن گرفتار سلطه شدند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افزود: از آن روز سیاه که توسط فلسطینیان یوم النکبه نامگذاری شده است خانه و کاشانه مردم مسلمان توسط بولدوزرهای اسرائیل خراب و مزارع آنها مصادره شده است و طی این ۷۰ سال اشغال جمعیت یهودیان که در گذشته ۵ هزار نفر بیشتر نبود الان به ۵ تا ۶ میلیون نفر رسیده است در مقابل ۷ میلیون فلسطینی آواره شده است.

مظفر با بیان اینکه اخلال گری‌ها با حمایت آمریکا و پشتیبانی ذلت بار سران دولتهای عربی صورت گرفته و این فاجعه رقم خورده است، افزود: یهودیان که تا قبل از حمایت جنایتکارانه آمریکا و انگلیس فقط بر ۱ درصد زمین‌های فلسطین مسلط بودند و الان بیش از ۹۰ درصد زمینها را اشغال کرده اند.

ایران اسلامی با حمایت از مردم مظلوم فلسطین توانست از هر فلسطینی یک رزمنده مبارز و شهادت طلب بسازد

وی ادامه داد: توطئه‌های اسرائیل در ۷۰ سال پیش با مقاومت برخی از کشورهای عربی آغاز شد و شکست آنها سبب پیشرفت بیشتر صهیونیست‌ها شد و در مرحله اول مسلمانان وقتی دیدند توان ندارند سازش را در پیش گرفتند و سالها گرفتار فریبکاری صهیونیست ها شدند اما ایران اسلامی همانند جرقه‌ای که در منطقه شهره است پرده از ریا و فریبکاری سران عرب را برداشت.

مظفر با بیان اینکه ایران اسلامی با حمایت از مردم مظلوم فلسطین توانست از هر فلسطینی یک رزمنده مبارز و شهادت طلب بسازد، گفت: امام (ره) با موضع گیری های خود آرمان فلسطین را به آرمانهای جهانی تبدیل کرد و توانست خطر صهیونیست ها را به مسلمانان برساند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی خواب راحت نژادپرستان را سلب و خیانت سران عربی را آشکار کرد، گفت: شاید برخی سوالات از قبیل اینکه چرا ایران آنقدر به مساله فلسطین حساس است، چرا باید هزینه برای حمایت آنها بپردازد و...، در ذهن برخی باشد و این هم از دسیسه های دشمنان ما و دشمنان مردم فلسطین است و به دنبال ترویج این اندیشه ها هستند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: دشمن امروز به دنبال سهل انگاری مردم مسلمان جهان نسبت به مساله فلسطین است و در پی آن است که این را یک منازعه عمومی معرفی کند. بدانید مساله فلسطین و نظام صهیونیست ها مساله قومی و قبیله‌ای، عبری و عربی، اختلافات دینی، عرضی و زمینی نیست بلکه بسیار اساسی و خطرناک است.

وی با توجه به تاکید امام(ره) نسبت به نابودی اسرائیل گفت: اینکه امام(ره) از سال ۴۲ خطر اسرائیل را گوشزد کرد و تاکید براینکه این غده سرطانی باید از صحنه روزگار محو شود نشان از اهمیت این مساله است.

مظفر همچنین اظهار داشت: رهبر انقلاب امروز مساله فلسطین را مساله اول جهان اسلامی می داند و اینکه چفیه فلسطین را به عنوان نماد دفاع از فلسطین به گردن می اندازد نشان دهنده اهمیت دفال از مظلوم است.

وی قدس را سرزمین معراج پیامبر معرفی کرد و افزود: بیت المقدس از جمله مکان های مقدسی است که مورد احترام مسلمانان بوده است مکان بسیاری از پیامبران بزرگ اسلام بوده است و قبله اول مسلمانان است که پیامبر ۱۳ سال در مکه به سوی بیت القدس نماز خواند بنابر این جای کمی نیست که به راحتی از مقابل آن بگذریم.

مظفر اظهار کرد: از نظر استراتژی و سوق الجیشی فلسطین در چهارراه بین المللی قرار دارد و مانند پلی است که گذرگاهای مهم را به هم متصل می کند. فلسطین در خاورمیانه ای قرار دارد که ۷۰ درصد از انرژی های جهان را در این منطقه تولید می شود و توطئه های رژیم صهیونیستی بخاطر همین است.

رژیم صهیونیستی نژادپرستانی هستند که قتل و غارت دیگران را بر خودشان حجت می‌دانند

وی اسرائیل را رژیم نژادپرستی عنوان کرد که اعتقاد دارد قوم برگزیده خدا هستند و دیگران باید به آنها احترام بگذارند. رژیم صهیونیستی نژادپرستانی هستند که قتل و غارت دیگران را بر خودشان حجت می دانند و این کار را عبادت می دانند.

مظفر با بیان اینکه یهودیان معتقدند باید بر کل دنیا مسلط باشند گفت: آنها معتقدند هرکس غیر یهودی را بکشد به خدا نزدیک می شوند و پذیرفتن حرف غیر یهود را خیانت می دانند. رژیم صهیونیستی وقتی ذخائر و موقعیت استراتژی فلسطین را دیدند با حمایت آمریکا و انگلیس جنایتکار بر سرزمین آنها مسلط شدند.

وی ادامه داد: اسرائیل گرچه ابتدا ۲۲۷ هکتار از ۲۷ هرار هکتار زمین فلسطینی ها را خریداری کرده بود اما بتدریج همه زمین های فلسطین را اشغال کردند.

مظفر تسلط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بر کل جهان را از برنامه های رژیم صهیونیستی دانست و گفت: امروز بزرگترین رسانه های دنیا در اختیار آنهاست و حتی بر ترامپ بدبخت هم نفوذ پیدا کردند.

وی با اشاره به آیات الهی گفت: همانطور که در قرآن اشاره شده اگر کسی در مقابل فریاد مظلومیت مسلمانان سکوت کند مسلمان نیست لذا باید با تمام قوا از مردم مسلمان دفاع کنیم.اسلام ستیزی جزو ذات اسرائیل است و به همین دلیل یهودیان دشمن ترین دشمن برای ادیان الهی هستند.

مظفر همچنین اظهار کرد: انقلاب اسلامی و موضع گیری های آن توطئه صهیونیست ها را خنثی و چهره سران عرب و هم پیمانان آنها را آشکار کرد. آمریکا ۱۲۰ میلیارد دلار از عربستان تحویل گرفته که در مقابل تجهیزات نظامی به آنها تحویل دهد.ترامپ خبیث نیز با مذاکراتی که با آل سعود داشته در حال نقشه کشی برای مسلمانان هستند. اما به یاری خدا به زودی زود قطار توطئه و خیانت به مسلمانان فلسطین در گل فرو خواهد رفت.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446476

  • بازديدکنندگان امروز : 152

  • کل بازديدکنندگان : 876027

پیوندها