نسخه چاپي
1397/03/19 :: ١٢:٥٣ 
سخنران مراسم روز قدس شهرکرد:

مسائل اقتصادی" فتنه" جدید دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی

حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی‌صادقی: امروزه گروه‌های تحت تأثیر فرهنگ انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را وادار به شکست کردند، جنگ‌های ۲۲ و ۳۳ روزه نمایشگر کاهش نیروی این رژیم غاصب است

 مسائل اقتصادی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در مراسم روز قدس مصلی امام خمینی شهرکرد، اظهار کرد: امروز شما‌ مراتب بالایی از بندگی خدا را تجلی بخشیدید و خدا را سپاس می‌گذاریم و با تمام وجود سر سجود فرود می‌آوردیم‌ که انقلاب را پیش برده و دشمنان را خار کرد و یکی هم به دلیل داشتن ولایت رهبری که یک هدیه الهی است و به عنوان خلف صالح امام است و این یک نعمت است‌.

وی افزود: امروز به خاطر نعمت بزرگ و بصیر و با‌ معرفت‌ دینی و همراه با روحیه‌ جهادی، امتی که استکبار را به عصبانیت کشانده و نشان داده است که تجلی‌ آیات‌ فراوان‌ خدا است، شاکر هستیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد:صهیونیسم و اقلیت نژادپرست یهودی در همه زمان‌ها مبدا فسادها و تباهی‌ها بوده، داستان بنی‌اسرائیل در قرآن نمونه این فساد است.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهونیستی برای جلوگیری از مالکیت اسلام در منطقه شکل گرفته است، افزود: رژیم صهیونیستی در سال‌های ۱۹۴۸ تا ۱۹۷۹ و در دوران شکوفایی، فلسطینی‌های زیادی را آواره کرد و به قتل رساند، اعراب را ظرف ۶ روز شکست داد و شعار نیل تا فرات را مطرح کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و مطرح شدن قدس و فلسطین به عنوان مهم‌ترین مسئله مسلمانان، مسیر نزولی رژیم اشغالگر نیز آغاز شد.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه امروزه گروه‌های تحت تأثیر فرهنگ انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را وادار به شکست کردند، ادامه داد: جنگ‌های ۲۲ و ۳۳ روزه نمایشگر کاهش نیروی این رژیم غاصب است.

وی با اشاره به اینکه سنگ‌های در دست مردم فلسطین امروز به موشک تبدیل شدند، گفت: در حال حاضر اگر یکی از پایگاه‌های مقاومت هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرد ۱۰ برابر تلافی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسرائیل اکنون در مقابل ترس از ایران به کشورهای اروپایی پناه برده است، افزود: رژیم صهیونیستی به سران عربستان می‌گوید تا زمانیکه انقلاب اسلامی زنده است مرگ تدریجی رژیم غاصب و وهابیت در دنیا ادامه دارد.

حاجی صادقی اضافه کرد: انقلاب اسلامی توانسه است جنگ تحمیلی را که روزی در شهرهای چنوبی ایران وجود داشت را به مرزهای اسرائیل بکشاند.

وی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای ایران در کشورهای عراق و سوریه حضور برای دفاع از دین خدا است، گفت: اگر در این کشور از اسلام دفاع نکنیم باید در شهرهای خود این جنگ را دنبال کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است؛ یهودیان مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند.

حاجی صادقی با بیان اینکه تحریم‌های امروز یکی از فتنه‌های اقتصادی دشمن است، اصافه کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که مردم را خسته کنند، اما مردم ایران پیرو پیامبری هستند که در شعب ابی‌طالب زندگی کرده، پیرو امام معصومی هستند که لب تشنه سرش را بریدند ولی تن به ذلت نداد.

وی ادامه داد: مسؤولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی‌شود، باید با لبیک گفتن به ولی فقیه و باور اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان با بیان مسئله هسته‌ای و موشکی به دنبال تضعیف نیروی انقلاب اسلامی هستند، گفت: دشمنان می‌خواهند انقلاب اسلامی را ضعیف کنند تا فرمانشان را ببرد.

حاجی صادقی افزود: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است تا مردم را نسبت به ارزش‌های انقلاب دچار تردید کنند/جهانبین


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446404

  • بازديدکنندگان امروز : 54

  • کل بازديدکنندگان : 875929

پیوندها