نسخه چاپي
1397/03/19 :: ١٢:١٧ 

مردم همیشه در صحنه استان زنجان انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند

راهپیمایی روز جهانی قدس ظهر امروز همزمان با سراسر کشور در 22 نقطه استان زنجان برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه استان زنجان انزجار خود را از جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند


به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با حضور هزاران نفر از مردم روز‌ه‌دار استان و در جای جای این خطه دلاور خیز برگزار شد.

راهپیمایی مردم همیشه در صحنه زنجان از میدان قائم آغاز و با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر استکبار جهانی آغاز و تا مصلی خاتم الانبیاء ادامه یافت.

در پیشاپیش راهپیمایان زنجانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار و فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران استان حضور داشتند.

در شهرهای نیک‌پی و ارمغانخانه نیز مردم با حضور با شکوه خود بار دیگر جنایت‌های رژیم کودک کش و صهیونیستی را محکوم و بر دفاع از آرمان فلسطین تاکید کردند.

در شهرستان ابهر نیز راهپیمایان از چهارراه امام حسین (ع) تا مصلی نماز جمعه راهپیمایی و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

همچنین در شهرهای هیدج و صائین‌قلعه راهپیمایان بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کردند.

همچنین در خرم‌دره از چهارراه قائم به سمت مصلی نماز جمعه در خدابنده از میدان شورا به سمت مصلی نماز جمعه در زرین‌آباد از مقابل سپاه ناحیه ایجرود تا مصلی نماز در سلطانیه از مسجد سید تا مسجد جامع در ماهنشان از سه راهی ینگجه تا مقابل مصلی امام خمینی (ره) در دندی از مقابل سپاه تا محل برگزاری نماز جمعه، برگزار و راهپیمایان روزه‌دار بر ایستادگی و مقاومت تا آزادی قدس شریف تاکید کردند.

همچنین در شهرهای پری، انگوران، قلعه جوق، انگوران، بزینه‌رود، افشار، نوبهار، حلب، ایجرود، چورزق، گیلوان، درام، دستجرده نیز راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد.

راهپیمایان زنجان با آتش زدن امریکا و اسرائیل و عروسک‌های ترامپ و نتانیاهو را به آتش کشیدند.

مردم روزه‌دار زنجان در جای جای این استان با محکوم کردن سکوت سازمان‌های بین‌المللی و به ویژه سازمان ملل خواستار برخورد جدی با جنایت‌های رژیم صهیونیستی شدند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446407

  • بازديدکنندگان امروز : 63

  • کل بازديدکنندگان : 875938

پیوندها