نسخه چاپي
1397/03/18 :: ١٠:٤٩ 

شعار مرگ بر اسرائیل در خراسان شمالی طنین انداز شد

در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، مردم روزه دار خراسان شمالی با حضور معنوی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس با فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا حمایت خود را از قدس شریف اعلام داشتند.

شعار مرگ بر اسرائیل در خراسان شمالی طنین انداز شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان خراسان‌شمالی با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کردند.

امروز مردم روزه دار خراسان شمالی با تبعیت از ولی امر مسلمین و حمایت از مردم فلسطین در کف خیابان ها تنفر خود از آمریکا و رژیم اسرائیل را با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ برآل سعود» و «مرگ بر آمریکا» به نمایش گذاشتند.

مردم روزه دار باب الرضا- گنجینه معرفتها برای تجدید میثاق با امام راحل و حمایت از مردم فلسطین در کف خیابان ها تنفر خود از آمریکا و رژیم اسرائیل را با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ برآل سعود» و «مرگ بر آمریکا» طنین انداز کردند.

مردم روزه‌دار و مومن بجنوردی از ساعت 11:30 امروز با تجمع در میدان شهید این شهر، در مسیر تظاهرات روز جهانی قدس شرکت کرده و در پایان در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه حضور یافتند.

 سیل جمعیت راهپیمایی کنندگان بجنوردی به حدی بود که ابتدای جمعیت در مصلای امام خمینی و انتهای آن به چهارراه مخابرات در ابتدای مسیر راهپیمایی می‌رسید.

 تظاهرات کنندگان بجنوردی در این مراسم عظیم و دشمن‌شکن، با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، حقد و کینه خود را دد منشی‌های رژیم متجاوز صهیونیست و هم‌پیمانانش نشان دادند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517414

  • بازديدکنندگان امروز : 540

  • کل بازديدکنندگان : 1055967

پیوندها