نسخه چاپي
1397/03/19 :: ٠٩:٣١ 

روز 'قدس' روز همبستگی امت بزرگ اسلام است

استاندار خراسان شمالی گفت: روز قدس، روزاعلام همبستگی مسلمانان با مظلومان و روز جهانی مقابله با استکبار جهانی و نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است.

روز 'قدس' روز همبستگی امت بزرگ اسلام است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی در خاتمه راهپیمایی روز جهانی قدس در مصلی بزرگ امام خمینی ره بجنورد گفت: روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی است.

صالحی بیان داشت: خاورمیانه مهم‌ترین نقطه جغرافیای سیاسی جهان است و تفرقه افکنی استکبار در کشورهای مختلف منطقه، در راستای دستیابی به منافع سرشار این منطقه راهبردی و ژئوپلتیکی ویژه است.

محمدرضا صالحی به قداست بیت المقدس برای امت ها در همه ادیان آسمانی اشاره کرد و افزود: روز قدس، روزاعلام همبستگی مسلمانان با مظلومان فلسطین، روز جهانی مقابله با استکبار جهانی و نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است.

وی با بیان اینکه امام (ره) مردادماه سال 58، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند تا زمینه اتحاد مسلمانان و تحقق آرمان بازگشت فلسطین به صاحبان آنها فراهم شود افزود: امام (ره) با تیزبینی و بصیرت، 56 سال پیش هم خرید و فروش با رژیم اشغالگر قدس را حرام شرعی اعلام فرمودند.

صالحی در آستانه برگزاری چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم گفت: با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تدابیر دولت و یاری مردم، مسیر پیشرفت را پرشورتر از گذشته طی خواهیم کرد.

صالحی اضافه کرد: امروز به تعبیر امام (ره) شکوه ملت ما مشکل حکومت‌ها است و به کوری چشم دشمنان در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران با امید به آینده حرکت می‌کنیم.

وی افزود: دشمن از ایستادگی ملت ایران آشفته و عصبانی است و امروز نقشه دشمن این است که توسط تحریم‌ها فشار اقتصادی و با جنگ نرم فشار روانی بر ملت ایران ایجاد کند و از این فشارها در جهت مطالبات سو خود بهره ببرد.

استاندار خراسان‌شمالی خاطر نشان کرد: راه پیشرفت، ایستادگی، مقاومت و ارتباط با خدا است و به کمک ملت‌های مسلمان از مبارزه با شجره خبیثه اسرائیل دست نخواهیم کشید.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 20

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368359

  • بازديدکنندگان امروز : 1655

  • کل بازديدکنندگان : 750839

پیوندها