نسخه چاپي
1397/03/15 :: ١٦:٤١ 

دفاع از قدس؛ دفاع از حریت و انسانیت است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در نشست ستاد انتفاضه و قدس استان بیان داشت: دفاع از قدس و مردم مظلوم فلسطین در واقع دفاع از انسانیت و شرافت انسانی است.

دفاع از قدس؛ دفاع از حریت و انسانیت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی حجت الاسلام محمدعلی سالاری در این نشست که در محل شورا برگزار شد، با انتقاد از عده ای که با شبهه افکنی حمایت از انتفاضه را زیر سوال  می برند گفت: دفاع از قدس، فلسطین، لبنان، یمن و... در واقع دفاع از امنیت ملی ماست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان داشت: دفاع از مظلومین و مستضعفین آرمان اصلی جمهوری اسلامی است و این سیاست تا نابودی کامل ظلم و جور باقی خواهد ماند.

وی در همین رابطه اظهار داشت: هیچ انسان آزاده ای نمی تواند در برابر این همه ظلم و تعدی سکوت کند و بی تفاوت از کنار تمام این تجاوزها عبود رکند درحالی که دنیا نظاره گر ظلم و جور به کودکان بی گناه در غزه و لبنان و یمن و سوریه است.

حجت الاسلام سالاری در ادامه با اشاره به ارتحال امام (ره) و سالروز قیام خونین 15 خرداد افزود: مراسم رحلت امام همزمان با شب اول قدر(13خرداد) ساعت 22 در مصلی امام خمینی(ره) با سخنرانی نماینده معزز ولی فقیه در استان  و امام جمعه بجنورد برگزار می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: مراسم قیام خونین 15 خرداد نیز شب دوم قدر(15خرداد) ساعت 22 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می گردد.


وی یادآور شد: مسیر راهپیمایی روز قدس نیز از ساعت 11:30 دقیقه صبح از میدان شهید مرکز خراسان شمالی به سمت مصلی امام خمینی(ره) خواهد بود.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368385

  • بازديدکنندگان امروز : 1689

  • کل بازديدکنندگان : 750873

پیوندها