نسخه چاپي
1397/03/12 :: ١٠:٤١ 

اعزام 2 هزار و 500 زائر از استان سمنان برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)

حجت الاسلام غلامرضا قندهاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای قیام خونین 15 خرداد گفت: چهاردهم خردادماه یادآور یکی از غم‌بارترین روزهای تاریخ ایران است که ملت ایران در آن روز در غم از دست دادن رهبر و امام خود به سوگ نشست.

اعزام 2 هزار و 500 زائر از استان سمنان برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام غلامرضا قندهاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای قیام خونین 15 خرداد گفت: چهاردهم خردادماه یادآور یکی از غم‌بارترین روزهای تاریخ ایران است که ملت ایران در آن روز در غم از دست دادن رهبر و امام خود به سوگ نشست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به فرارسیدن پانزدهم خردادماه و سالروز قیام خونین ملت ایران اظهار کرد: 15 خرداد سال 1342 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران محسوب می‌شود که شهادت جمع کثیری از مردم غیور ایران را در اعتراض به بازداشت امام خمینی (ره) درپی داشت.

قندهاری با اعلام برنامه‌های گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در نقاط مختلف استان گفت: مراسم محوری سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در استان سمنان، عصر روز دوشنبه چهاردهم خردادماه در مسجد امام سمنان برگزار خواهد شد.

وی افزود: همزمان با برگزاری این مراسم در مرکز استان، برنامه‌های دیگری نیز در 7 شهرستان دیگر استان سمنان برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از اعزام دو هزار و 500 نفر از مردم استان سمنان به مرقد امام خمینی (ره) برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خبر داد و گفت: 62 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران حرم امام خمینی (ره) از استان سمنان به تهران پیش‌بینی شده است.

قندهاری برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «معیار انقلاب، معمار انقلاب» را از برنامه‌های اصلی گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: توزیع اقلام فرهنگی، برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب از دیگر برنامه‌های گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام در نقاط استان سمنان است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت سالگرد قیام 15 خرداد در سمنان ادامه داد: این مراسم نیز عصر روز سه شنبه پانزدهم خردادماه در مسجد امام سمنان برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در بخش دیگری از این نشست با یادآوری نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) به عنوان روز قدس گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در استان سمنان صبح روز جمعه 23 رمضان در 60 نقطه از این استان برگزار می‌شود.

قندهاری خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در مرکز استان سمنان از ساعت 11 از میدان امام رضا (ع) آغاز و پس از قرائت قطعنامه و برگزاری نماز جمعه در مصلی سمنان پایان خواهد یافت.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 19

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368346

  • بازديدکنندگان امروز : 1639

  • کل بازديدکنندگان : 750823

پیوندها