نسخه چاپي
1397/03/12 :: ١٠:٣٥ 

جلسه نهایی برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

به منظور برگزاری باشکوه مراسم شهادت حضرت علی(ع) و بزرگداشت 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز جهانی قدس نشست نهایی برنامه ریزی در شهرکرد برگزار شد.

جلسه نهایی برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد و راهپیمایی روز قدس چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان علی گرجی گفت: راهپیمایی روز قدس در 145 نقطه استان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، اظهار کرد: احیای مبانی و اصول فکری امام خمینی(ره) به عنوان راهبرد اصلی نظام جمهوری اسلامی، ترویج، تبیین شخصیت فکری و عملی امام و معرفی به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی از اهداف برگزاری بزرگداشت امام خمینی (ره) است.

وی نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در موضوع قدس و فلسطین، حمایت و همراهی ملت با آرمان قدس و مردم فلسطین، اعلام انزجار ایرانیان مسلمان و انقلابی علیه رژیم صهیونیستی و محکومیت حمایت سلطه‌گران و قدرت‌های شیطانی از رژیم قدس را از اهداف برنامه‌های روز قدس عنوان کرد.

گرجی با اشاره به برگزاری مراسم روز 14 خرداد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی همزمان با ضربت خوردن امام علی(ع)، گفت: مراسم این روز در سراسر استان برگزار می‌شود که این مراسم در شهرکرد، ساعت 18:30 همزمان با مراسم جزء‌خوانی قرآن کریم در مصلی شهرکرد با سخنرانی سردار جوانی برگزار می‌شود.

وی گفت: راهپیمایی روز قدس در 145 نقطه استان برگزار می‌شود که راهپیمایی روز قدس در شهرکرد ساعت 11 صبح از چهارراه بازار به سمت چهارراه ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان باهنر و در نهایت به سمت مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود که سخنران راهپیمایی حجت‌الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران است.

گرجی خاطرنشان کرد: امید است با کمک همه دلسوزان انقلاب‌اسلامی بتوانیم مراسمی درخور شأن امام خمینی(ره) برگزار نماییم.

 

در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است تمامی دستگاه‌ها در این ایام تمام و کمال به میدان بیایند و مشارکت کنند. 

 

 جعفر مردانی با اشاره به اینکه تلاش امام راحل موجب نجات ملت از زیر بار استکبار بود، خاطرنشان کرد:  هر چه در این روزها پیرامون شخصیت امام راحل سخن گفته شود کم است. 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368353

  • بازديدکنندگان امروز : 1649

  • کل بازديدکنندگان : 750833

پیوندها