نسخه چاپي
1397/03/10 :: ١٧:٠٩ 
به مناسبت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)؛

ویژه برنامه «باروح خدا، در ماه خدا» در گیلان برگزار می شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان گیلان گفت: به مناسبت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) این نهاد ویژه برنامه ای با عنوان «باروح خدا، در ماه خدا» در استان برگزار می شود.

ویژه برنامه «باروح خدا، در ماه خدا» در گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  اسفندیار ضیائی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه ای با عنوان «باروح خدا، در ماه خدا» به مناسبت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار کرد: معرفی ابعاد مختلف شخصیت بنیان‌گذارکبیر انقلاب اسلامی(ره) و تبیین دیدگاه‌های دینی و سیاسی امام برای جامعه، به ویژه‌ کودکان و نوجوانان از اهداف برگزاری این ویژه‌ برنامه‌هاست.

وی در ادامه ‌همزمانی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با ماه مبارک رمضان را فرصتی ارزشمند برشمرد و گفت: در این ایام می توانیم با اجرای فعالیت‌های فرهنگی، ادبی، هنری و پژوهشی درباره این شخصیت بزرگ صحبت کنیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با اشاره اینکه امروز جامعه نیازمند بهره‌گیری از سیره عملی و تفکر مبتنی بر باورهای اسلامی امام راحل(ره) است، افزود: امروزه کودکان و نوجوانان ایران اسلامی باید با این اندیشه های ناب آشنا شوند.

وی رسالت‌ کانون را در پرورش نسلی باورمند به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان به پروژه نفوذ دشمن نیز اشاره و تصریح کرد: برنامه‌ریزی هدف‌مند و ارائه‌ خلاقانه‌ برنامه‌ها از سوی مربیان کانون برای مقابله با این تهدید، اثربخش و تاثیرگذاراست.

ضیائی در ادامه با بیان اینکه برنامه ویژه سالگرد ارتحال امام راحل و قیام خونین پانزده خرداد به صورت مرکزی در کانون شماره یک رشت واقع در پارک قدس برگزار می شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446480

  • بازديدکنندگان امروز : 156

  • کل بازديدکنندگان : 876031

پیوندها