نسخه چاپي
1397/03/09 :: ١٤:١٦ 

برنامه های گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره)با هدف احیا مبانی باشد

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: برنامه‌های گرامی‌داشت ارتحال امام خمینی (ره) باید با هدف احیای مبانی و اصول فکری بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی باشد.

برنامه های گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره)با هدف احیا مبانی باشد

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، سرهنگ ابوالفضل طهماسبی به برگزاری مراسم «نذر روح‌الله» در سطح استان زنجان اشاره کرد و افزود: هم‌زمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مراسم «نذر روح‌الله» در همه پایگاه‌های بسیج استان زنجان برگزار می‌شود

وی ادامه داد: کرسی آزاداندیشی با محوریت اندیشه‌ها و آرمان‌های امام راحل نیز از دیگر برنامه‌هایی است که قرار است در روز ۱۴ خردادماه در استان برگزار شود.

طهماسبی گفت: برنامه‌های مربوط به گرامی‌داشت ارتحال امام خمینی (ره) باید با هدف احیای مبانی و اصول فکری بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و نیز ترویج و تعمیق توسعه اندیشه‌های امام راحل باشد.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه، از استقرار ۲۰ روحانی در روستاهای محروم استان زنجان خبر داد و گفت: روحانیون در این روستاها برنامه‌های فرهنگی و دینی را با محوریت برنامه‌های مربوط به ارتحال امام خمینی (ره) برگزار می‌کنند.

طهماسبی تأکید کرد: برنامه‌های سالگرد امام خمینی (ره) در زنجان با محوریت مسجد خواهد بود؛ چرا که معتقدیم اندیشه‌های والای بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی باید در جامعه به خوبی تبیین و ترویج یابد.

وی از برگزاری محفل انس با قرآن‌کریم، اعزام روحانیون به پارک‌ها، ویزیت رایگان در روز ۱۴ خردادماه، نشست تخصصی بانوان با عنوان «زن از دیدگاه امام خمینی (ره)»، از برنامه‌های مهم برای روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه است.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ابراز کرد: امروز که دشمن با جنگ‌نرم وارد عرصه شده و در صدد ایجاد تهاجم فرهنگی در جامعه است، باید نسل جوان با ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های امام خمینی (ره) آشنا شوند و برنامه‌ها طوری تدوین شود که حضور جوانان در این روزها پررنگ‌تر باشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368307

  • بازديدکنندگان امروز : 1569

  • کل بازديدکنندگان : 750753

پیوندها