نسخه چاپي
1397/03/08 :: ٠٩:٥١ 

روز قدس، روز دفاع از مظلوم در برابر ظالم است

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد روز جهانی قدس را روز اعلام انزجار از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: این روز، روز دفاع از مظلوم در برابر ظالم است

روز قدس، روز دفاع از مظلوم در برابر ظالم است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام سیدجواد خاضع، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد برگزاری روز جهانی قدس با اشاره به اینکه، روز قدس از یادگارهای ارزشمند امام راحل است، گفت: بیت‌ المقدس با توطئه استکبار جهانی تحت سلطه رژیم جعلی صهیونیستی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: نام‌ گذاری روز جهانی قدس با تدبیر حکیمانه امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و همچنین جلوگیری از فراموشی مسئله مهم قدس است.

خاضع اظهار داشت: روز جهانی قدس، روز اعلام انزجار از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی است و به فرموده مقام معظم رهبری «پشتوانه‌ ای برای امنیت کشور است».

این مسئول فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امسال روز جهانی قدس نسبت به سال‌ های قبل اهمیت و حساسیت بیشتری دارد، اضافه کرد: یکی از دلایل اصلی آن، انتقال سفارت آمریکا به بیت‌ المقدس و پیروزی‌ های جبهه مقاومت در سوریه است.

خاضع با بیان اینکه اهمیت مسئله قدس و همچنین جنایت‌ های رژیم صهیونیستی در فلسطین باید بیش از پیش تحلیل و تبیین شود، گفت: اهمیت روز قدس و حضور گسترده مردم باید تولید محتوا شده و همچنین بیانات امام (رضوان الله تعالی علیه) و رهبری انقلاب در خصوص روز قدس مطرح شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446388

  • بازديدکنندگان امروز : 34

  • کل بازديدکنندگان : 875909

پیوندها