نسخه چاپي
1397/03/07 :: ١٢:٢٢ 

اماکن مذهبی، بقاع متبرکه و مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب است

حجت الاسلام علیزاده، خواستار بیان دستاوردهای انقلاب به صورت ملموس و مستند از طریق اصحاب رسانه و ائمه جمعه و جماعات شد و گفت: اماکن مذهبی، بقاع متبرکه و مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

اماکن مذهبی، بقاع متبرکه و مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانیشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  حجت الاسلام والمسلمین ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در سخنرانی های اخیر ایشان، اظهار کرد: رهبر انقلاب مصداقا خدماتی از نظام را بیان می کنند که بعضا گفته نمی شود و یا زیر سوال برده می شود و این موضوع برای مسئولان درس بزرگی است که بدانند به وظایف خود به درستی عمل نکرده‌اند؛ تا جایی که برخی در فضای مجازی به تطهیر رژیم منحوس پهلوی می پردازند.

وی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بر لزوم انعکاس مناسب دستاوردهای نظام تاکید کرد و یادآور شد: پیشنهاد می شود ۴۰ خدمت برجسته نظام در حوزه عملکرد هر دستگاه مستندسازی و گزارش شود تا مردم دریابند که انقلاب اسلامی چه خدمات بزرگی ارائه کرده است.

 

این کارشناس دینی، خواستار بیان دستاوردهای انقلاب به صورت ملموس و مستند از طریق اصحاب رسانه و ائمه جمعه و جماعات شد و گفت: اماکن مذهبی، بقاع متبرکه و مساجد ظرفیت بسیار خوبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

مدیرکل اوقاف گیلان، با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود تعداد برنامه ها با عدد ۴۰ پیوند بخورد، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال می توان ۴۰ یادواره شهید، ۴۰ محفل انس با قرآن، ۴۰ مسابقه فرهنگی – ورزشی، ۴۰ گفتمان انقلاب و ۴۰ کرسی آزاداندیشی با محوریت انقلاب و اندیشه امام راحل(ره) برگزار کرد.

حجت الاسلام علیزاده، نقش مردم را در برگزاری مراسم و اجرای برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و افزود: مسئولان نظام نباید از مردم فاصله بگیرند. هرگاه بین مردم و مسئولان جدایی افتاد کشور متضرر شد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 21

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368342

  • بازديدکنندگان امروز : 1635

  • کل بازديدکنندگان : 750819

پیوندها