نسخه چاپي
1397/03/07 :: ٠٧:٢٦ 

مديريت جهادي، کليد حل مشکلات کشور

جانشين سازمان بسيج مستضعفين اظهار داشت: جهادگران موانع را سدي در راه خدمت‌رساني نبينند، کليد حل مشکلات مديريت جهادي است.

مديريت جهادي، کليد حل مشکلات کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مراسم ضيافت افطاري پيشکسوتان جهادي و دانشجويان جهادگر با حضور سردار سپهر جانشين سازمان بسيج، سردار غلامي رئيس سازمان بسيج سازندگي و نيک‌روش رئيس سازمان بسيج دانشجويي به ميزباني مرکز مطالعات و هدايت حرکت هاي جهادي و جهادسازندگي بسيج دانشجويي تهران بزرگ برگزار شد.

سردار سپهر جانشين سازمان بسيج شهدا در اين مراسم اظهار داشت: شهدا در دوران دفاع مقدس لقاء الله را هدف اصلي و مبناي خود در زندگي قرار دادند و جز او کسي را نمي ديدند و خداوند نيز در قرآن وعده داده است که جهادگران در راه حق را جزء بزرگان در بهشت قرار دهد.

وي با بيان اينکه امنيت، عزت و اقتدار امروز ما به خاطر ايثار و از خودگذشتگي شهدا و جانبازان است، اظهار داشت: جهاد دري از درهاي بهشت است و اين در تنها به روي انسان هايي خودساخته، با اراده و مصمم باز مي شود که تنها براي کسب رضايت خدا تلاش مي کنند.

سردار سپهر روحيه جهادگران را مانند روحيه رزمندگان دفاع مقدس دانست و تأکيد کرد: خدمت رساني شما جهادگران براي مردم کمتر از ايثار و فداکاري رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس نيست.

وي افزود: امروز هم بر پايه شعار «ما ميتوانيم» تمام کشورهاي منطقه به امنيت ايران و اقتدار ايران اذعان دارند، آمريکا هميشه براي نفوذ در آسيا و حذف سوريه و نابود کردن بعضي از کشورهاي خاورميانه و همچنين نفوذ در شرق آسيا براي مقابله با ايران تلاش کرد اما با حضور ايران هميشه شکست خورده است.
جانشين سازمان بسيج افزود: امروزه ايران اسلامي با قدرت و توانمندي نيروهاي مردمي، در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

وي با بيان اينکه ما در حال گذر از يک پيچ تاريخي هستيم، افزود: ملت بزرگ ما و نظام سياسي جمهوري اسلامي ايران با رهبري خردمندانه ديروز امام‌مان و رهبري امروز مقام معظم رهبري، در حال گذر از يک پيچ تاريخي و يا يک مرحله تاريخي است.

سردار سپهر ادامه داد: ما هم‌اکنون در يک نقطه عطف راهبردي و استراتژيک قرار گرفته‌ايم. امروزه سرعت تحولات منطقه‌اي و ملي ايران بسيار پرشتاب شده است، اما در اين مقطع دو سؤال درباره ايثارگري و شهادت‌طلبي مطرح است.

جانشين سازمان بسيج افزود: زماني که انسان وضعيت کنوني را مشاهده و اوضاع را به صورت تحليلي و دقيق رصد مي‌کند، متوجه مي‌شود که، امروز تقابل تمام جبهه کفر در مقابل جبهه حق است.

جانشين سازمان بسيج با تاکيد بر اينکه مديريت جهادي يک توصيه نيست بلکه يک راهبرد است و مردم و مسئولان بايد باور کنند که کليد حل مشکلات کشور مديريت جهادي است، افزود: عملکرد بد برخي مديران ارزشي و جهادي در چهار دهه انقلاب باعث ايجاد تصوري بد در ذهن بخشي از جامعه نسبت به کل مديريت جهادي شده است که بايد برطرف شود.

وي با بيان اينکه ويژگي هاي جهادگران اخلاص، توکل بخدا، صبر و ايثار است، خاطرنشان کرد: کساني که در اردوهاي جهادي شرکت مي کنند مصداق آيه الذين امنوا وهاجروا و جاهدوا في سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله هستند که خداوند به آنان توفيق حضور در اردوهاي جهادي را عنايت نمود.

سردار سپهر جانشين سازمان بسيج در پايان سخنان خود با تاکيد بر ضرورت تبيين راهبرد مديريت جهادي در کشور گفت: وجود دشمنان متخاصم استکباري و همچنين وجود موانع متعدد پيشرفت در کشور و نيز قرار گرفتن در مرحله ساخت دولت اسلامي،ضرورت تبيين مديريت جهادي در کشور را خاطر نشان مي کند. و جهادگران بايد با انگيزه و با اميد فراوان به کار خود ادامه دهند و موانع را سدي در راه خدمت رساني ها نبينند.
 

خروج




درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 30

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368376

  • بازديدکنندگان امروز : 1676

  • کل بازديدکنندگان : 750860

پیوندها