نسخه چاپي
1397/03/05 :: ١٣:٢٦ 

سخنرانان مراسمات ارتحال امام باید به تبیین اهداف انقلاب اسلامی و سیره پربرکت حضرت امام خمینی(ره) بپردازند

استاندار کرمان گفت : برگزاری سالانه ستاد ارتحال حضرت امام (ره) تنها برگزاری مراسم نیست و باید در این مراسم همه سخنرانان توانمند به تعریف اهداف انقلاب اسلامی بپردازند زیرا یکی از بزرگترین اهداف انقلاب اسلامی عدالت خواهی و رفع فقر و فساد از جامعه بود .

سخنرانان مراسمات ارتحال امام باید به تبیین اهداف انقلاب اسلامی و سیره پربرکت حضرت امام خمینی(ره) بپردازند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز در مراسم ستاد بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با اشاره به این که در خرداد ماه وقایع و حوادث تلخ و شیرینی زیادی وجود دارد ؛ اظهار داشت : آغاز انقلاب اسلامی از ۱۵ خرداد سال ۴۲ به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در دورانی که خفقان شدید وجود داشت شروع شد و رهبر کبیر انقلاب اسلامی با تعداد محدودی یاران این حماسه عظیم را آفرید.
وی گفت :  در سومین روز از این ماه فتح خرمشهر را داریم که بزرگترین عملیات نظامی کشور در آن مقطع بود و فرزندان ما با کمال شجاعت در برابر قدرت وقت منطقه صدام عملیات انجام دادند و به نوعی این عملیات خاتمه جنگ محسوب می شود بنابراین باید وفاداری این شهیدان را به یاد بیاوریم و به نسل‌های بعد انتقال دهیم.
استاندار کرمان خاطر نشان کرد : در ایامی که هنوز روزهای پایانی جنگ را سپری می کردیم رهبر کبیر انقلاب را از دست دادیم و مردم حضوری یکپارچه در مراسمات آن امام راحل داشتند که ای کاش می‌توانستیم شکوه برگزاری آن مراسمات را برای جوانان کشور به نمایش بگذاریم .
رزم حسینی با بیان این که برگزاری سالانه ستاد ارتحال حضرت امام (ره) تنها برگزاری مراسم نیست ، افزود : باید در این مراسم همه سخنرانان توانمند به تبیین اهداف انقلاب اسلامی  در سیره و زندگانی پربرکت امام خمینی(ره) بپردازند زیرا یکی از بزرگترین اهداف انقلاب اسلامی عدالت خواهی و رفع فقر و فساد از جامعه بود .
وی اضافه کرد : انقلاب اسلامی ما مردمی بود و تکیه بر قدرت های خارجی نداشت و در طول این ۴۰ سال نمونه های فراوانی از حضور مردم در پشتیبانی از نظام انقلاب اسلامی وجود دارد .
استاندار کرمان توضیح داد : در شرایط کنونی باید با مردم صادقانه مشکلات را در میان بگذاریم و زمینه اعتماد‌سازی را فراهم کنیم و رسانه‌ها نیز باید در جهت امید دهی به مردم تلاش کنند زیرا در این صورت است که استمرار انقلاب اسلامی ادامه خواهد یافت.
وی بیان کرد : دشمنان جمهوری اسلامی با توجه به پایبندی جوانان ایرانی در هشت سال دفاع مقدس به دنبال جنگ نظامی با ما نیستند و شبکه مجازی برای کشورهای جهان سوم درست شده اند تا از این فضا برای ضربه زدن به ما استفاده کنند .
استاندار کرمان تشریح کرد : ممکن است در اداره کشور و کارآمدی ها مشکلاتی وجود داشته باشد ولی اگر با مردم صادقانه رفتار کنیم مطمئنا مردم با ما همکاری لازم را خواهند داشت و این موضوع را در دوران جنگ تجربه کرده ایم .
رزم حسینی با بیان این که اکنون ابزارهای مقابله با جمهوری اسلامی تغییر کرده است ، یادآور شد : دشمنان به دنبال لطمه زدن به انسجام ملی کشور هستند بنابراین ما نیازمند مدیرانی جسور ، پاکدست و جوان برای اداره کشور هستیم تا کمترین آسیب را از آن ها دریافت کنیم.
وی در پایان گفت : باید در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دستاوردهای واقعی انقلاب اسلامی را معرفی کرد و این دستاوردها باید جلوی دید جوانان قرار گیرد زیرا نسل امروز ما امام و جنگ‌ را ندیده اند بنابراین سخنوران ما در این خصوص باید به تبیین موضوعات بپردازند .

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 30

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368375

  • بازديدکنندگان امروز : 1675

  • کل بازديدکنندگان : 750859

پیوندها