نسخه چاپي
1397/03/01 :: ١١:٠٨ 

اردوغان: ترکیه مطرح کردن دوباره مسائلی مانند موضوع هسته‌ای ایران را نخواهد پذیرفت

باشگاه خبرنگاران جوان:رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه ضمن متهم کردن کشور‌های دارنده تسلیحات هسته‌ای به تهدید جهان از آمریکا به خاطر خروج از برجام شدیدا انتقاد کرد.

اردوغان: ترکیه مطرح کردن دوباره مسائلی مانند موضوع هسته‌ای ایران را نخواهد پذیرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه ضمن متهم کردن کشور‌های دارنده تسلیحات هسته‌ای به تهدید جهان از آمریکا به خاطر خروج از توافق هسته‌ای برجام شدیدا انتقاد کرد.

اردوغان با مطرح کردن این پرسش که چه کشور‌هایی با کلاهک‌های که دارند کل دنیا را در خطر قرار داده‌اند؟ گفت، آن‌هایی که بیش از ۱۵۰۰ کلاهک در اختیار دارند کل جهان را تهدید میکنند نه کشور‌هایی مثل ایران.

اردوغان با اشاره به نابودی سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه از رژیم صهیونیستی به دلیل تنها دارنده کلاهک هسته‌ای در منطقه انتقاد کرد.

رئیس جمهور ترکیه ادامه داد :«ترکیه مشتعل کردن دوباره مسائل از جمله توافق هسته‌ای ایران، که درحال فروکش کردن بحران بود، را نمی‌پذیرد.»

اردوغان با انتقاد از خروج آمریکا از برجام گفت که ترکیه وفاداری دیگر امضا کنندگان این توافق را بسیار مثبت تلقی می‌کند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446482

  • بازديدکنندگان امروز : 158

  • کل بازديدکنندگان : 876033

پیوندها