نسخه چاپي
1398/05/13 :: ٠٨:٥٨ 
امیر محمودی:

دشمنی ترامپ اثری در عزم ملت ایران نخواهد داشت

معاون اجرایی ارتش گفت: دشمنی‌های احمقانه امثال ترامپ اثری در عزم راسخ ملت بزرگ ایران نخواهد داشت.

دشمنی ترامپ اثری در عزم ملت ایران نخواهد داشت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش گفت: امروز نیروی انسانی کارآمد؛ توانمند و متعهد سرمایه اصلی و مهم ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی که در مراسم تجلیل از بازنشستگان ستاد ارتش سخن می‌گفت؛ با اشاره به اهمیت خانواده افزود: خانواده بزرگترین پشتیبان مردان قدرتمند و عزتمند در ارتش بوده و همسران و فرزندان همه ارتشیان غیرتمند در بزرگی‌ها و پیروزی و عزت آفرینی آن‌ها شریک بوده و هستند.

معاون اجرایی ستاد ارتش با بیان اینکه اقتدار امروز ارتش مدیون تلاش همه کارکنان ارتش و خانواده‌های آنان است؛ اظهار کرد: امروز صلابت ارتش و جمهوری اسلامی به پشتیبانی همین رزمندگان و خانواده‌های آنهاست.

وی در پایان گفت: جمهوری اسلامی امروز مانند نگین درخشانی در جهان است و دشمنی‌های احمقانه امثال ترامپ نیز اثری در عزم راسخ ملت بزرگ ایران نخواهد داشت.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 19

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 52116

  • بازديدکنندگان امروز : 161

  • کل بازديدکنندگان : 1222410

پیوندها