نسخه چاپي
1398/03/19 :: ١٠:٣٥ 
سردار فدوی عنوان کرد؛

انفعال آمریکایی‌ها در مواجهه‌ با ایران

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به انفعال آمریکایی‌ها در مواجهه با ایران گفت: آن‌ها هنگامی که پیام اقتدار ما را دریافت می‌کنند، رویه‌ خود را تغییر می‌دهند.

انفعال آمریکایی‌ها در مواجهه‌ با ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از دفاع پرس،سردار دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به حضور ناو آبراهام لینکن در منطقه اظهار داشت: این ناو طبق مأموریت چندین ساله‌ای که از گذشته داشته در آب‌های آزاد حضور یافته است و این حضور ارتباطی با ادبیات و موضع‌گیری آمریکایی‌ها علیه ایران ندارد.

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکایی‌ها امروز در ضعیف‌ترین وضعیت تاریخی خود به سر می‌برند، گفت: شاید گاهی اوقات مقامات آمریکایی از بی اطلاعی حرفی بزنند و یا مواضعی تهاجمی بگیرند، اما هنگامی که مسائل ما با آن‌ها مطرح می‌شود و در حقیقت، پیام اقتدار ما را دریافت می‌کنند، به طور کلی رویه‌شان تغییر می‌کند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 40836

  • بازديدکنندگان امروز : 552

  • کل بازديدکنندگان : 1090944

پیوندها