نسخه چاپي
1397/04/12 :: ١٣:٣٤ 

دشمن قدرت و اراده ملت ایران را با توهم آسیب پذیری به آزمون گرفته است

ملت شریف ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در برابر آزمون دیگری قرار گرفته‌اند که غلبه بر آن، همانند تجربه سال‌های گذشته، نیازمند بصیرت نسبت به ماهیت تهدیدات دشمن است.

دشمن قدرت و اراده ملت ایران را با توهم آسیب پذیری به آزمون گرفته است

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌‌‌‌الانبیاء(ص) دشمن قدرت و اراده ملت شریف ایران و نظام اسلامی را با توهم آسیب‌‌‌‌‌‌‌پذیری در برابر تهدیدات به آزمون گرفته است و گذار از این مرحله بدون وحدت و انسجام سیاسی و اجتماعی و هماهنگی و پشتیبانی از سیاست‌های نظام و دولت در برابر آمریکا حاصل نخواهد شد.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح و ملت شریف ایران برای حفظ و دفاع از سرزمین ایران در مقابل هرگونه تهدید گروه‌های تروریستی و تکفیری و همچنین شرارت‌های ائتلاف منحوس منطقه‌ای، بیش از گذشته هوشیار و آماده است، اظهار داشت: هیچ تهدیدی را در هر سطحی بدون پاسخ قاطع و کوبنده نخواهیم گذاشت.

رشید با یادآوری این نکته که امنیت و ثبات کنونی در منطقه حاصل ایثار خون بهترین عزیزان این ملت و تدابیر و تصمیمات نظام اسلامی در برابر تهدیدات گروه‌های تروریستی و تکفیری است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی از دستاوردهای این حماسه‌آفرینی‌ها در برابر هرگونه توطئه و شرارت تکفیری‌ - صهیونیستی قاطعانه دفاع خواهد کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 25867

  • بازديدکنندگان امروز : 727

  • کل بازديدکنندگان : 710957

پیوندها