نسخه چاپي
1396/08/20 :: ٠٧:١١ 

پیادروی اربعین مانوری برای نشان دادن قدرت اسلام به دشمنان است

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) گفت:این حرکتی که ما امروز در تهران و کربلا میبینیم مانوری است برای نشان دادن قدرت اسلام به دشمنان است، آنها بدانند قدمهای که امروز در راه امام حسین برداشته می‌شود یک روزی طومار رژیم صهیونیستی را در هم خواهد پیچید.

پیادروی اربعین مانوری برای نشان دادن قدرت اسلام به دشمنان است


پیادروی اربعین در کربلا و تهران مانور قدرت نمایی مسلمانان است
سردار محمد یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در حاشیه راهپیمایی عظیم جاماندگان، اظهار داشت: از ٦ سال قبل ستاد مرمی جاماندگان اربعین حسینی اقدام به برگزاری مراسمی کرد که الهام گرفته شده از حدیثی بود که اگر کسی به ری به زیارت حضرت عبدالعظیم حسین برود مانند کسی است که در کربلا به زیارت حضرن اباعبدالله رفته این مراسم را شروع کردند که امسال ششمین سالی است که این مراسم اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری راهپیمایی جاماندگان مانوری است برای مردمی که از شرایط مالی، جسمی و یا شغلی مناسبی برخوردار نبودند و یا کسانی که تردید داشتند بتوانند مسیر 80 کیلومتری نجف تا کربلا را طی کنند و ما امید واریم سال آبنده خداوند به افرادی که در این راهپیمایی شرکت کردند توفیق بدهد در کربلا حضور یابند.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص)، گفت: این حرکتی که ما امروز در تهران و کربلا میبینیم مانوری است برای نشان دادن قدرت اسلام به دشمنان است، آنها بدانند قدمهای که امروز در راه امام حسین برداشته می‌شود یک روزی طومار رژیم صهیونیستی را در هم خواهد پیچید.

سردار یزدی تاکید کرد: قطعا حضور پرشور مردم در اجتماع بزرگ اربعین تحلیل های مراکز استراتژیک دشمن مبنی بر نارضایتی مردم مایوس خواهد کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 21

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 26430

  • بازديدکنندگان امروز : 1633

  • کل بازديدکنندگان : 750817

پیوندها