نسخه چاپي

1399/06/25 :: ٠٩:٥٩ 

برگزاری نشست هم انديشي در خصوص مناسبت هاي شش ماهه دوم سال در سمنان

نشست هم انديشي در خصوص مناسبت هاي شش ماهه دوم سال در محل شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان برگزار گرديد.

برگزاری  نشست هم انديشي در خصوص مناسبت هاي شش ماهه دوم سال در سمنان

 

به گزارش شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان نشست هم انديشي در خصوص مناسبت هاي شش ماهه دوم سال 99 با حضور دستگاه هاي اجرايي و نهادهاي فرهنگي در شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان سمنان برگزار گرديد.

حجت الاسلام و المسلمين قندهاري رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان در آغاز اين نشست ضمن محكوم كردن اقدام سخيف نشريه فرانسوي در خصوص اهانت به ساحت مقدس پيامبر اكرم (ص) گفت : اين نوع جريانات در جوامع غربي سابقه ي طولاني دارد و در آينده نيز اتفاق خواهد افتاد و ادامه دار خواهد بود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين قندهاري به اهميت مناسبت هاي پيش رو در شش ماهه دوم سال 1399 اشاره كرد و گفت: ايام الله مختلف و روزهاي خدا از اهميت به سزايي برخوردار است و خداوند متعال در قرآن كريم فرموده اند بايد روزهاي خدا را در مقاطع مختلف زماني يادآوري كنيم.

وي اظهار داشت: بعد از شرايط خاص مربوط به ويروس منحوس كرونا شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي اولين برنامه را در شب ايام نوروز مصادف با شهادت امام كاظم برگزار كرد و طرح توسل به حضرت موسي ابن جعفر و دعاي فرج از طريق صدا و سيما و بلندگوهاي مساجد پخش شد و برنامه با توجه به شرايط كرونا به شكلي نو برگزار گرديد و تجربه ي بسيار خوبي بود.

وي تصريح كرد: ايام محرم امسال نيز به شكلي متفاوت برگزار گرديد و اگرچه از لحاظ كمي به مانند ساليان گذشته نبود اما از لحاظ كيفي به مراتب بهتر بود و تجربه ي بسيار خوب و ارزشمندي را براي ما فراهم كرد و ما مي توانيم از اين تجربه براي مناسبت هاي پيش رو استفاده كنيم.

قندهاري گفت: شش ماهه دوم سال ايام الله بساير مهمي نظير 13 آبان روز مبارزه با استكبار جهاني و حماسه 9 دي ماه و اولين سالگرد سردار رشيد اسلام شهيد حاج قاسم سليماني و همچنين ايام الله دهه فجر را پيش رو داريم و اين مناسبت ها بايد با توجه به دستورالعمل هاي ستاد ملي مبارزه با كرونا به بهترين شكل ممكن برگزار گردد. لذا ايام الله تعطيل پذير نيست و ميتوان با ايده ها ي نو و با توجه به شرايط بيماري كرونا در كشور آن را با بيشترين تاثير پذيري برگزار كرد.

در ادامه ي اين نشست نمايندگان مختلف دستگاه هاي اجرايي به ارائه پيشنهادات و طرح هايي در خصوص برگزاري مناسبت هاي نيمه دوم سال با توجه به شرايط خاص بيماري كرونا پرداختند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 37683

  • بازديدکنندگان امروز : 3343

  • کل بازديدکنندگان : 2173568

پیوندها