نسخه چاپي
1397/07/18 :: ١٤:١٧ 

تبیین دستاوردها مهمترین رویکرد سالگرد پیروزی انقلاب است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه برنامه های این ستاد در قالب هشت مولفه برنامه ریزی شده است گفت: تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی مهمترین رویکرد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

تبیین دستاوردها مهمترین رویکرد سالگرد پیروزی انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مهدی صدفی روز چهارشنبه در همایش استانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی نشأت گرفته از قیام سیدالشهدا است.

وی به اقدامات ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: فعالیت این ستاد در کرمان از سوم خردادماه سال جاری آغاز و در مرکز استان و شهرستان ها با حضور فرمانداران، بخشداران، سازمان های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی آغاز شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه در قالب هشت مولفه برنامه های این ستاد برنامه ریزی شده است تصریح کرد: تبیین برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی، تنوع و جذابیت، پرهیز از رفتارها و برنامه های جناحی و سیاسی، فراگیر بودن برنامه ها، مردمی، وحدت بخش بودن و هم افزایی و تحکیم بخشیدن به ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی از جمله رویکردهای این ستاد است.

صدفی، ضمن قدردانی از دست اندرکاران همایش ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادآورشد: تمام برنامه های این همایش در شهر با همکاری اقشار مردم و دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

همایش استانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور قائم مقام شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی، سرپرست استانداری کرمان، فرمانداران و بخشداران و جمعی از مسئولان استان در تالار برق در حال برگزاری است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 9831

  • بازديدکنندگان امروز : 2008

  • کل بازديدکنندگان : 949573

پیوندها