نسخه چاپي
1397/07/18 :: ١٢:٣٨ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در کرمان:

برای ارائه کارنامه 40 ساله انقلاب دست پر هستیم

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب، ارائه کارنامه 40 ساله نظام و پاسخ به شبهات، سه کار مهم است که باید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام شود و دستمان برای ارائه دستاوردهای انقلاب و قیاس با گذشته و کشورهای منطقه پُر است.

برای ارائه کارنامه 40 ساله انقلاب دست پر هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت‌الله لطفی صبح امروز( چهارشنبه 18 مهرماه)در همایش استانی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان با بیان اینکه ماوریت ما بسیار حساس و خطیر و زمان بسیار استثنایی است، اظهار داشت: باید در این شرایط حساس،  دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کنیم.

وی با تأکید بر اینکه نیاز اولیه امروز ما با هر نگاه و گرایشی، لحظه شناسی و کار متناسب با آن لحظه، است، گفت: به عنوان نمونه در حال حاضر بحث قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و استیضاح وزرا را داریم اما متناسب با لحظه نیست و باید لحظه‌ها را شناخت و متناسب با آن کار و خدمت کرد.

نصرت الله لطفی با بیان اینکه امروز در عرصه‌های محتلف جامعه باید الگو باشیم اضافه کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک سنگر در مقابله با دشمنان اسلام است، آمریکا از اسلام سیلی خورده است و امروز درصدد جبران است.

دشمنان به دنبال ایجاد شکاف بین مسئولین و مردم است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: یک واقعیت تلخ و غیرقابل انکار در جامعه وجود دارد و گرانی، تورم و بیکاری داریم و مردم از مشکلات اقتصادی رنج می‌برند و هر مسوولی باید مانند دوران دفاع مقدس در برابر استکبار لباس رزم به تن کند و شب و روز در خدمت مردم باشد.

لطفی با بیان اینکه هر کسی برای گذراندن این دوران و عبور از این پیچ تاریخی نقش و سهمی دارد،گفت: نگاه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، امسال تنها به مقطع دهه فجر نیست بلکه نگاه ما امروز به عنوان یک سنگر دفاع مقدس و مقابله با نظام سلطه با محوریت شیطان بزرگ و مقابله با آمریکا است به این دلیل که نظام سلطه با کینه‌ای که نسبت به نظام و اسلام دارد اولین هدفش تقابل با اسلام است چون سیلی خورده است.

لطفی ایجاد شکاف و جدایی بین مردم و نظام دینی با القای ناکارآمدی نظام و ناامیدی و مایوس کردن مردم را از مهم‌ترین اهداف دشمنان برشمرد و تصریح کرد: باید کارآمدی نظام دینی و دستاوردهای 40 سالگی انقلاب را برای مردم و نسل جوان تبیین کرد و اتشریح کرد که وضع کشور در قبل و بعد از انقلاب چگونه بوده و اقدامات انجام شده را برای نسل جوان بازگو . مقایسه کرد.

وی با بیان اینکه این میدان، میدان مراسم تنها نیست، ادامه داد: دشمن مردم را هدف قرار داده و حضور مردم در صحنه در مراسم بزرگداشت ایام‌الله خاصه در سالگرد پیروزی انقلاب را پش رو داریم، دموکراسی‌ترین نظام دنیا ایران اسلامی است و تجلی میدانی آن انتخابات و همین راهپیمایی‌ها است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تجلی خالص‌ترین و یکپارچه‌ترین حضور مردم را در راهپیمایی و تجدید بیعت با اسلام و امام و ولایت فقیه دانست و گفت: نگاه ما محدود به زمان نیست در کجای تاریخ این مقدار ابزار تهدید و شبهه‌افکنی وجود دارد و ما اکنون با تشدید شیطنت‌های آمریکا مواجه هستیم.

لطفی با اشاره به تلاش دشمن برای فراهم کردن بستر نافرمانی مدنی در جامعه عنوان داشت: تنزل اعتماد اجتماعی مردم به نظام ریشه در اختلافات سیاسی جناح‌ها دارد و بی‌توجهی به امنیت و منافع ملی و ...موجب می‌شود نظام اسلامی را در ابعاد گوناگون به فساد متهم کنند و دشمن هم در حال بزرگنمایی باشد.

وی با بیان اینکه با کوچکترین فسادها و افراد خاطی باید شدیدترین برخورد را کرد ول نباید نظام را متهم کرد، افزود:باید برای حضور در صحنه دفاع مقدس و امتحان الهی و ادای دین به انقلاب انگیزه در همه ایجاد شود و امروز اولین نیاز ما این است که مجموعه نظام اعم از دولت، ملت و همه قوا با همه اختلاف سلیقه و گرایش‌های سیاسی به خاطر اسلام و جمهوری اسلامی در عمل ید واحده شوند و متحد، همدل و یکپارچه باشند.

پیاده روی اربعین مانور بزرگ جهان تشیع است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور همچنین به پیاده‌روزی بزرگ اربعین اشاره و اظهار کرد: پیاده روی اربعین یک فرصت برای تقویت اسلام به‌عنوان یک مانور بزرگ جهان تشیع است و نباید به پیاده‌روی اربعین نگاه درآمدی داشت و باید نگاه تمام نهادها و ارگان‌ها در این زمینه خدمت‌رسانی باشد و مردم باید با حداقل پرداخت‌ها در این پیاده‌روی حضور پیدا کنند.

لطفی خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب، ارائه کارنامه 40 ساله نظام و پاسخ به شبهات، سه کار مهم است که باید در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شود و دستمان برای ارائه دستاوردهای انقلاب و قیاس با گذشته و کشورهای منطقه پُر است.


برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردمی برگزار شود
محمدجواد فدایی سرپرست استاندار کرمان با اشاره به اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیینی مهم است و باید بلوغ جمهوری اسلامی ایران را در ایام نشان داد افزود: وظیفه ما در شرایط موجود که تشدید تحریم ها، جنگ اقتصادی و فروپاشی نظام مورد هدف دشمن است بیشتر می شود.

وی با اشاره به اینکه با اجرای برنامه ها در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می خواهیم امیدبخشی و انگیزه را برای کار و تلاش بیشتر به جامعه تزریق کنیم اظهار داشت: یک گروه از افراد جامعه کسانی هستند که با اعتقادات خود در همه عرصه های نظام حضور فعال داشته و دارند و برنامه های ما چیزی به اعتقادات آن ها اضافه نمی کند بلکه به علم آن ها اضافه می شود و اکثریت جامعه این گروه هستند.
سرپرست استانداری کرمان با اشاره به اینکه گروه دوم افرادی هستند که هر چه دشمن بگوید روی آن ها تاثیری ندارد که گروه اندکی هستند گفت: گروه سوم کسانی هستند که بین گروه دوم و اول که ابهام و تردید دارند و باید مورد توجه قرار گیرند.
فدائی گفت: دستاوردهای این نظام را می توان با کشورهای هم تراز برای مخاطبین در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مقایسه کرد.

 

 

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 9830

  • بازديدکنندگان امروز : 2004

  • کل بازديدکنندگان : 949569

پیوندها