نسخه چاپي
1397/07/18 :: ٠٩:٢٢ 

تظاهرات حماسی استکبارستیزی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

همزمان با سراسر کشور در روز ملی مبارزه با استکبار با حضور همه‌ی اقشار مردم تظاهرات حماسی و ضد استکباری در 43 نقطه بام ایران برگزار خواهد شد.

تظاهرات حماسی استکبارستیزی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری رئیس شورای این استان در جلسه ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی ایران که خاص برنامه‌ریزی یوم‌الله 13 آبان تشکیل شد با محکومیت حادثه تروریستی اهواز گفت: این واقعه خود عمق کینه و دشمنی استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نشان می‌دهد که البته سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی با پاسخی به موقع، قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان و گروه‌های تروریستی‌-تکفیری و حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی آنان نشان داد.

علی گرجی از نامگذاری یک هفته به نام هفته‌ی استکبارشناسی و استکبارستیزی در استان خبرداد و افزود: به منظور بازخوانی و تبیین جنایات چهل ساله استکبار جهانی علیه انقلاب‌اسلامی و تبیین لزوم ایستادگی امت اسلامی در مقابل استکبار برنامه‌های سال جاری منحصر به یک روز نبوده و از 11 الی پنجشنبه 17 آبانماه به نام هفته‌ی استکبارشناسی و استکبارستیزی در استان برنامه‌های متفاوتی پیش‌بینی شده‌است.

وی با اشاره به وقوع سه واقعه مهم و سرنوشت ساز در شكل‌گيري سيزدهم آبان‌ماه گفت: سيزدهم آبان‌ماه يادآور وقایع فراموش نشدني در تاريخ ايران اسلامي است .

رئیس ستاد برگزاري مراسم سيزدهم آبان استان ادامه داد: با توجه به تحولات بین‌المللی و داخلی مراسم سيزدهم آبان‌ماه امسال از حساسيت خاصي برخوردار است و تبليغات در اين زمينه بايد به نحوي باشد كه جنایات استکبار جهانی در ایران اسلامی برای عموم تبیین شود.

گرجي نقش‌آفرينان اصلي سيزدهم آبان را دانش آموزان و دانشجويان و طلاب دانست و افزود: تبين  نقش ويژه ايثار و شهادت در مناسبت‌هاي انقلاب اسلامي و به ويژه شهداي دانشجو و دانش‌آموز و طلبه، از جمله محورهايي مهم مورد توجه در برگزاري مراسمات يوم الله سيزدهم آبان است.

وی ادامه داد: یوم‌الله سیزدهم آبان فراتر از یک مراسم و مناسبت ملی و به عنوان یک فرصت برای رساندن پیام جهانی ظلم‌ستیزی و عزت‌طلبی حسینی ملت ایران مطرح است.

گرجی افزود: 13 آبان فرصت گرانبهایی برای ترسیم عدم پذیرش رسمی حقانیت و مشروعیت و مقبولیت نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط استکبار جهانی در طول 40 سال گذشته و تبیین حقانیت این انقلاب الهی است.

گفتنی است این تظاهرات روز 13 آبان‌ماه  در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری از ساعت 9:30 صبح از میدان انقلاب آغاز و پس از طی مسیر خیابان ملت و چهارراه بازار در میدان امامزادگان دو خاتون(س) با برنامه‌های متنوع پایان می‌یابد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 9832

  • بازديدکنندگان امروز : 2028

  • کل بازديدکنندگان : 949593

پیوندها