انتقام؛ تنها راه مجازات عاملان ترور شهید فخری‌زاده

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: تنها راه مجازات عاملان ترور شهید فخری‌زاده، انتقام سخت است و نه مذاکره . از مسئولان درخواست رسیدگی به این موضوع را داریم.

حرکت علمی کشور به برکت شهید فخری‌زاده‌ توقف‌ناپذیر است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: حرکت علمی کشور، به برکت دانشمندانی همچون شهید فخری‌زاده‌ها و طهرانی‌مقدم‌ها توقف‌ناپذیر است و اراده پولادین جوانان انقلابی و نخبگان علمی کشور جهت تداوم راه این شهید مصم‌تر و شتابنده‌تر خواهد شد.

طرح آتش‌بس بعد از ترور فخر هسته‌ای ایران!

در جنگ‌های نظامی هم همین‌طور است، اول پیشروی و اشغال می‌کنند، بعد درخواست آتش‌بس و سپس دریافت امتیاز.

چگونه توقع داریم دشمن دست به ترور نزند؟!

برخی مسئولان با عملکرد غلط خود، به دشمنان این مرز و بوم برای ترور سرمایه‌های انقلاب اسلامی ایران «چراغ سبز» نشان دادند؛ یعنی سعی کردند افکار عمومی را به این سمت ببرند که تقویت فناوری هسته‌ای کشور امری غیرضروری و ارتقاء توان دفاعی و بازدارندگی کشور نیز جنگ‌طلبی است؛ حال با این وجود، چگونه می‌توان انتظار داشت که دشمن دست به ترور نزند؟

راهبرد تحول همه‌جانبه در «بسیج»

تحول در بسیج به معنای کارآمدی متناسب با شرایط جدید و راهیابی در گام دوم انقلاب به سمت تمدن نوین اسلامی با حفظ اصول است، لذا در زیر با توجه به عرصه‌و ظرفیت‌های مختلف و متنوع بسیج و برخی از عرصه‌های تحولی در بسیج به مواردی اشاره می‌شود تا بهانه‌ای باشد برای طرح این ایده و موضوع مهم.

از بازتاب تشییع شهید فخری زاده تا روز همبستگی با فلسطین

شبکه المیادین، با قطع برنامه‌های عادی خود، مراسم تشییع پیکر شهید محسن فخری زاده در تهران را به صورت زنده پخش کرد.

شهادت سید حسن مدرس روحانی مبارز و آزادیخواه ایرانی

۸۲ سال پیش در چنین روزی، دهم آذر سال ۱۳۱۷ هجری شمسی آیت ا... «سید حسن مدرس»، روحانی مبارز و آزادیخواه ایرانی، به دست عوامل رضاخان حاکم مستبد ایران، در شهر کاشمر - در شمال شرقی ایران - به شهادت رسید.

ما ملت شهادتیم

هرگز از شهادت نمی‌هراسیم و آن را مایه افتخار ایران می‌دانیم؛ هر شهیدی که بر زمین می‌افتد، ملت مسیر او را می‌پیمایند و هر شهید تیر، تیزی است بر پیکر دشمنان و زبونی و حقارت مستمر آنان.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 600428

  • کل بازديدکنندگان : 2514931

پیوندها