مبارزه با اسرائیل یک حقیقت و آرمان جهانی است

حجت الاسلام والمسلمین احمدی گفت : امروز مسئله حمایت از فلسطین و عدم رسمیت شناسی اسرائیل در منطقه مسئله ایران نیست بلکه جهانی است.

راهپیمایی روز قدس امسال ویرانگر معامله قرن ترامپ خواهد بود

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، گفت: امسال حضور مردم در راهپیمایی روز قدس ایران، جهان اسلام و حتی کل دنیا اهمیت بیشتری دارد، بنابراین باید همه دستگاه‌ها و رسانه‌ها متحد و در کنار ملت ایران و جهان اسلام به معالمه قرن و سخنان بیهوده ترامپ پاسخ کوبنده بدهد.

آرامش امروز را مدیون تدابیر امام راحل هستیم

استاندار زنجان گفت: آرامشی که امروز نصیب ایران اسلامی شده است را مدیون تدابیر بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی هستیم.

حزب توده و انقلاب اسلامی

جریان مارکسیسم در ایران هیچ‌گاه به خصوص بعد از غیرقانونی خواندن حزب توده از سوی نظام جمهوری اسلامی نتوانست خود را همسو با مردم و جامعه مذهبی ایران نشان دهد.

الزامات پیروزی در نبرد اراده‌ها

در نبرد اراده‌ها دشمن به دنبال آن است تا بر اراده و تصمیم مسؤولان نظام اثر گذاشته و آنان را به میز مذاکره بکشاند و این نبرد را به نفع خود به پیش ببرد.

گام دوم انقلاب و ميراث شهيد مطهري

به باور شهيد مطهري پيشگامي روحانيت همان­گونه که عامل حدوث انقلاب است لازمه بقاي انقلاب هم هست لذا بازسازي و تقويت نقش و منزلت روحانيت در گام دوم انقلاب ضروري است.

سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، ازجنگ نمی‌ترسیم وآماده‌ایم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت: ما آموخته‌ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند.

درخشش 26 دانشگاه ایران در میان 963 دانشگاه برتر جهان را ببینید

لایدن رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان را در سال 2019 میلادی منتشر کرد و در میان مؤثرترین دانشگاه‌های دنیا نام 26 دانشگاه ایران را نیز در لیست خود قرار داده است.

نمایی از مانیفست روشنفکری انقلاب اسلامی

وقتی از ضرورت شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی صحبت می‌شود، باید ابتدا درباره وجود جریان پیشرو و قدرتمندی به عنوان جریان روشنفکری انقلاب اطمینان حاصل کنیم که قادر باشد در جایگاه مغز تمدن نوین اسلامی، هدایت این فرآیند عظیم را بر عهده بگیرد.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 163053

  • کل بازديدکنندگان : 868297

پیوندها