بزرگداشت 14 شهيد ترور استان بوشهر برگزار مي شود

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان بوشهر از برگزاري مراسم بزرگداشت 14 شهيد ترور استان خبر داد.

ضرورت ورود هماهنگ رسانه ها به موضوع مناسبت ها

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال وبختياري گفت: لازم است كه رسانه ها به صورت هماهنگ و همه جانبه به موضوعات و مناسبت ها ورود داشته باشند؛ چرا كه اگر چند رسانه به صورت همزمان به يك موضوع به ويژه در زمينه تبليغ معروفات، بپردازند شاهد اثرگذاري بيشتري خواهيم بود.

8 و 17 شهريورماه افشاگر چهره منافقين و سلطنت طلب ها است

حجت الاسلام سيد محسن محمودي اظهار كرد: 8 شهريور فاجعه اي دردناك بود كه افشاگر چهره منافقين پليد و اربابان آمريكايي آن ها بود كه در يك روز رئيس جمهور و نخست وزير عزيز را به شهادت رساندند.

سلام لبنان به بحران

لبنان استعداد بازگشت به سال‌های جنگ داخلی و دهه‌ها هرج‌ومرج را دارد. این دقیقا همان چیزی است که آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی به‌دنبال آن هستند.

آمریکا دشمن شماره اول بشر و ملت ایران است

آمریکا که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ادعای نزدیکی و دوستی با ملت ایران داشت، با پیروزی انقلاب اسلامی نقاب از چهره برداشت و نگاه استعماری و استکباری خود را علیه ملت ایران عیان ساخت و همین زمینه‌ای شد تا امام خمینی (ره) علیه خباثت‌های آنها همواره هشدار دهند.

مولودی که رمز استجابت دعاست

حضرت امام موسی کاظم، هفتمین امام شیعیان است که ولادتش را امامان پیش از آن حضرت مژده داده بودند، مولودی که باب‌الحوائج است و رمز استجابت دعا.

تجلي سخن امام خميني (ره) در خصوص «ياران در گهواره »

مفاهيم و آثار مادي و معنوي به جاي مانده از شهيدان، مجموعه اي غني را در فرهنگ شيعه تشكيل مي دهد كه به آن فرهنگ «شهادت» اطلاق مي شود؛ كه عبارت است از تمامي آثار باقيمانده از شهيد، اعم از آثار غير مادي (معنوي) مثل باورها، اعتقادات، خلقيات، رفتارها، اهداف و ديگر وجوه معنوي و الهي شهيد كه الهام گرفته از قرآن و گفتار معصومين (ع) است.

تاکید بر توسعه همکاری‌های راهبردی ایران و روسیه

کارشناسان ارشد ایران و روسیه در یک نشست تخصصی در تهران، در خصوص روابط راهبردی تهران - مسکو و نیز تمدید تفاهم نامه همکاری‌های دو جانبه و فرصت‌های پیش رو بحث و تبادل نظر کردند.

سپاه انبساط‌ دهنده عملیاتی تفکر راهبردی ولی فقیه و برند انقلاب اسلامی است

فرمانده کل سپاه گفت: سپاه انبساط‌دهنده عملیاتی تفکر راهبردی ولی فقیه است که در دامنه آن قله ایستاده و آن چشمه جوشان حکمت را بر کالبد جامعه و در درون خودش جاری می‌کند.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 515951

  • کل بازديدکنندگان : 1925061

پیوندها