برگزاری مسابقه بزرگ « 12 فروردین تجلی واقعی اراده ملت ایران »

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهار محال بختیاری، مسابقه بزرگ 12 فروردین تجلی واقعی اراده ملت ایران را برگزار می کند.

بانوان همچون دوران دفاع مقدس با كرونا نبرد كنند

حجت الاسلام سيدمحسن محمودي گفت: زنان و خانواده يكي از بخش هاي تأثيرگذار در مقابله با ويروس كرونا محسوب مي شوند و مي توانند علاوه بر توجه ويژه به بهداشت و درمان، به توليد ماسك و لباس مورد نياز بيمارستان ها مبادرت ورزند.

قدرداني رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربایجان شرقی از شهردار تبريز

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي ضمن تبريك روز شهردار، از خدمات وي در برگزاري مراسم هاي ملي و مذهبي قدرداني كرد.

آری روز جمهوری اسلامی

با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، خواست ملت در فروپاشی سلطنت استبدادی تحقق یافت.

جمعيت جوان؛ رمز قوي شدن کشور

خطرات ناشي از منفي شدن نرخ رشد جمعيت، هشداري سياسي نيست که توسط مسئولين طرح شده باشد، بلکه واقعيتي عيني و علمي است که کارشناسان نسبت بدان اعلام خطر کرده‌اند.

جهش تولید برای جبران کندی ها

مقام معظم رهبری سال 99 را با عنوان جهش اقتصادی نامگذاری و معیارسنجش میزان تحقق این شعار را به وجود آمدن تغییر محسوس در زندگی و معیشت مردم اعلام کردند. مسئولین و مقامات اجرائی باید بدانند نامگذاری بر اساس اولویت های نظام و انقلاب با نگاه کارشناسانه و بررسی دقیق تحرکات دشمن بیان شده است و امروزه فعالیت در عرصه اقتصادی را باید جهاد اقتصادی بنامند.

روز تاریخی 12 فروردین در صدور الگوی انقلاب اسلامی به دیگر کشورها نقش بسزایی داشته است

روز 12 فروردین باعث شد تا الگوی انقلاب اسلامی به دیگر کشورها نیز صادر شود چرا که انقلابی بدون وابستگی به هیچ جبهه ای، حکومت مردم بر مردم صورت گرفت و تداوم یافت.

روز 12 فروردین موحب تثبیت مردم سالاری دینی شد

مشاور رئیس مجلس گفت: روز 12 فروردین موحب تثبیت مردم سالاری دینی شد.

روز 12 فروردین به اندازه روز 22 بهمن، مهم و تاریخی است

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز 12 فروردین بیان داشت: روز 12 فروردین به اندازه روز 22 بهمن مهم و تاریخی است.

درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 249666

  • کل بازديدکنندگان : 1408698

پیوندها