مطالب روز
1396/9/14 سه شنبه
وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی

سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با حضور 220 شخصیت برجسته جهان برگزار شد.

سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی همزمان با هفته وحدت با حضور رئیس جمهور و جمعی از علمای برجسته جهان اسلام، مقامات لشکری و کشوری با موضوع  وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی  کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، همزمان با هفته وحدت و با حضور بیش از 220 شخصیت برجسته جهان اسلام و 300 میهمان داخلی ، سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از روز سه شنبه 14 آذر 96با سخنرانی رئیس جمهور آغاز به کار کرد.

در این کنفرانس که با عنوان "وحدت و الزامات تمدن نوین اسلامی" برگزار می‌شود،‌ برخی از شخصیت‌های برجسته جهان اسلام به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

در این کنفرانس 6 کمیسیون تخصصی با عناوین "موقعیت کنونی جهان اسلام و راهکارهای فعال کردن مؤلفه‌های فرهنگ وتمدن ساز"،" ویژگی‌های تمدن نوین اسلامی و تمایز آن از غرب"،" طرح‌های احیاگران جهان اسلام جهت تمدن سازی نوین اسلامی"، " نقش خودباوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی"، " مساعی حمیده" و " تمدن نوین اسلامی به مثابه راهبرد وحدت اسلامی"برگزار می‌شود، همچنین در حاشیه این کنفرانس نشست " اتحادیه جهانی علمای مقاومت"، "اتحادیه جهانی سادات" و " اتحادیه جهانی زنان مسلمان" برگزار می‌شود.

برپایه این گزارش، شرکت‌کنندگان در کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص ) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند. این کنفرانس تا روز پنج‌شنبه (16 آذر ماه ) ادامه خواهد داشت. 
امتیاز دهی
 
 

Guest (SGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما