اخبار

1396/9/16 پنجشنبه
نشست هم اندیشی جهت برنامه ریزی یوم الله 9 دی در اصفهان برگزار شد

نشست هم اندیشی جهت برنامه ریزی یوم الله نهم دی با حضور جمعی از مجموعه های تاثیرگزار فرهنگی استان در محل سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تشکیل گردید.

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان آقای عسگری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در جلسه ویژه 9 دی که با حضور جمعی از مجموعه های تاثیرگزار فرهنگی استان تشکیل گردید، برگزاری با شکوه مراسم یوم الله 9 دی را موجب روشنگری و بالابردن بصیرت جامعه نسبت به جریانات فتنه عنوان نمود.

آقای عسگر ی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری یوم الله نهم دی استان اصفهان، ضمن خیر مقدم و تبریک آغاز هفته وحدت و ایام میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام با ذکر سخن گهربار حضرت امیر المومنین علیه السلام که فرموده اند «شما بوسیله ما از تاریکی های جهالت نجات یافته و هدایت شدید و به کمک ما به اوج ترقی رسیدید.» روایتی از امام عصر(عج) را نیز بیان نمودند که فرموده اند:«من صاحب حقم و علامت ظهورم زیاد شدن آشوب ها و فتنه ها است»

ایشان در رابطه با فتنه سال 88 گفت: در سال 88 فتنه گران داخلی و خارجی طی بک برنامه حساب شده به دنبال براندازی نظام بودند. انقلاب رنگی یا مخملی از شیوه های براندازی نرم و نوعی سرنگونی حاکمیت و جابجایی قدرت بوسیله تحولات سیاسی است که با حمایت میلیون ها دلار از فتنه گران داخلی و بسیج کردن رسانه ها و به میدان آوردن ضد انقلابیون با پروژه تقلب قصد براندازی نظام را داشتند ولی یکبار دیگر عاشورای آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام به مدد انقلاب آمد و با حضور خود جوش مردم مومن و انقلابی توطئه فتنه خنثی گردید.

رییس ستاد برگزاری یوم الله نهم دی استان اصفهان افزود آثار این فتنه عظیم زیر سوال بردن اعتبار انقلاب اسلامی و خدشه دار کردن جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلخ کردن شیرینی حضور مردم پای صندوق های رأی بود اما امداد غیبی به مدد ملت ایران آمد و با حضور مردم در 9 دی سال 88 بساط فتنه و فتنه گران برچیده شد و دشمنان انقلاب به اهدافشان نرسیدند.

آقای عسگری با اشاره به پیشتازی اصفهان در راهپیمایی 8 دی سال 88 ایجاد وحدت بین مردم و نیروهای انقلابی و رشد و بصیرت افزایی زمان، لحظه شناسی و حضور به موقع در صحنه و خنثی نمودن توطئه ها دانست و گفت انشاالله با همت مجموعه های انقلابی در دهه بصیرت، ده برنامه تاثیرگزار اجرا خواهد شد.

در ادامه جلسه اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون چگونگی اجرای برنامه ها و مراسم با شکوه یوم الله 9 دی بیان نمودند و مقرر شد در ایام دهه بصیرت از اوایل دی ماه هر مجموعه نسبت به برگزاری یک برنامه شاخص در اصفهان برنامه ریزی نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
Guest (SGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما