اخبار

1396/9/16 پنجشنبه
روز جهانی فلسطین، نماد تنفر جهانیان از رژیم صهیونیستی

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس روز جهانی فلسطین را نماد تنفر جهانیان از تجاوز و اشغال سرزمین مظلومان به دست ظالمان بی‌هویت صهیونیستی دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی محمد صالح جوکار  ضمن گرامیداشت روز جهانی فلسطین، اهمیت این روز جهانی را دارای ابعاد گوناگونی برشمرد و گفت: در ابتدا باید گفت که فلسطین سرزمین قدس شریف است، قدی میعادگاه همه ادیان الهی و زادگاه بسیاری از پیام‌آوران خداوند است که این امر اهمیتی جهانی به قدس داده و این منطقه موردتوجه و احترام تمامی نسل بشر است.

این مقام مسئول افزود: اشغال این سرزمین مقدس، کشتار مردم و نیز تصرف سرزمین‌های آن در حقیقت مسئله‌ای نیست که مردم جهان بتوانند آن را از کسی بپذیرند و قطعاً این جنایات موردتوجه جهانیان قرار دارد، اینکه عده‌ای با اندیشه صهیونیسم با مهاجرت از سراسر جهان در فلسطین جمع شده و با تشکیل رژیمی جعلی به اشغالگری و تجاوز دست بزنند، به قطع یقین اهمیتی جهانی و فرازمانی دارد که همواره باید از سوی جهانیان موردتوجه باشد.

وی ادامه داد: امروز مسئله فلسطین محدود به مرزهای کشوری و منطقه‌ای نیست و همه آزادگان و آزادی خواهان جهان، سلب آزادی مسلم مردم فلسطین از سوی مستکبران و جنایتکاران را محکوم می‌کنند که نمود آن در روز جهانی فلسطین آشکارتر و فراگیرتر از همیشه رخ می‌نماید. معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: امروز نام فلسطین و مردم مبارز آن به‌عنوان نماد مظلومیت و مقاومت در مقابل اسرائیل به‌عنوان نماد تجاوز و جنایت قرارگرفته است، جهانیان امروز بیش‌ازپیش اسرائیل را به‌عنوان رژیمی غاصب و متجاوز می‌شناسند که تهدیدی بزرگ برای آزادی جهانیان است.
 
جوکار با اشاره به ناکارآمدی مجامع جهانی در دفع فتنه اسرائیل، مردم را وارثان این مقاومت دانست و بیان کرد: امروز موج افکار آزادی خواهان جهان است که در روز جهانی فلسطین در مقابل اسرائیل، این نماد استکبار و تجاوز به ارزش‌های انسانی ایستاده است. عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با اشاره به فرامین و سخنان رهبر انقلاب، برگزاری انتخابات آزاد در فلسطین را تنها راه‌حل بحران این منطقه دانست و تأکید کرد: تمامی مردم فلسطین فارغ از عقیده و نژاد باید در انتخاباتی آزاد و عادلانه، سرنوشت خود را انتخاب کنند.
 
وی با اشاره به تجربیات بشر از ده‌ها سال مبارزه مردم فلسطین درراه آزادی، اقدامات دولت‌های مدعی در مجامع بین‌المللی را بی‌اثر دانست و تصریح کرد: البته آزادی‌بخش فلسطین نه دولت‌های مستکبر و مدعی، بلکه مردم آزادی‌خواه و آزاده در سراسر جهان‌اند و باید با ایجاد موجی از بیداری و آزادیخواهی در دل مردم فلسطین و منطقه، به تجاوز و جنایت رژیم صهیونیستی پایان داد.

جوکار افزود: امروز اسرائیل تنهاتر از همیشه است و ترس از جبهه مقاومت و افکار آزادیخواه مردم فلسطین و جهان، به‌زودی آن را به ورطه نابود خواهد کشاند. معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: روز جهانی فلسطین نماد تنفر جهانیان از تجاوز و اشغال سرزمین مظلومان به دست ظالمان بی‌هویت است و که باخیانت و ظلم دولت‌های مدعی حقوق بشر همچون انگلیس و آمریکا، به وجود آمده و ده‌ها سال است که به جنایت خود ادامه می‌دهند. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
Guest (SGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما