نسخه چاپي

1398/04/03 :: ١٠:٠٧ 

تجدید میثاق با 150 شهید گمنام، پنج شنبه 9 صبح از مقابل دانشگاه تهران

فراخوان و دعوت عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت ایران برای حضور در مراسم تشییع پیکر 150 شهید گمنام دفاع مقدس

تجدید میثاق با  150 شهید گمنام، پنج شنبه 9 صبح از مقابل دانشگاه تهران

 

«  بســم الله الــرحمــن الــرحیــم »

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا  بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ

شـــهـادت؛ رمز پیروزی و جاودانه‌ماندن انقلاب اسلامی ایران و  شــهـیـد ؛ همیشه زندۀ جاویدی است که با نثار خون پاک و مطهر خویش شجرۀ طیبۀ اسلام ناب محمدی «صلی الله علیه و آله و سلم» را آبیاری می نماید.

به درستی که شهدا، شمع محفل بشریتند، همانانی که به فرموده حضرت امام خمینی «رحمت‌الله علیه»  در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان 'عند ربهم یرزقون' اند و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب'فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی' پروردگار و نائل به درجۀ لقاء‌الله و همیشه در خلدجنان و جنات عدن و رضوان الهی 'رضی الله عنهم و رضوا عنه' روزی خور خوان کرم رحمان و رحیم هستند.

اینک در شرایطی که تمام دشمنی ها ، خباثت ها و ددمنشی 'نظام سلطه و استکبار جهانی' به سرکردگی امریکای جنایتکار و مصداق اتم استکبار علیه اسلام و انقلاب اسلامی به اوج خود رسیده ، دیگربار، این شهدا، به عنوان حامی اصلی و ضامن بقاء انقلاب اسلامی از گرد راه فرامی رسند وبا این که دورتادور ایران اسلامی را بغض و غضب و آتش حقد و کینۀ دشمنان اسلام فراگرفته اما انقلاب اسلامی و ایران عزیز در ثبات آرامش و امنیت مثال زدنی که مرهون خون پاک آنانست، بار دیگر آمادۀ استقبال و بدرقۀ کاروانی از جنس نور و شهادت می شود.

مراسم وداع با شهدا روز چهارشنبه پنجم تیر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، بعد از نماز مغرب و عشاء و مراسم تشییع پیکر پاک شهدا نیز پنج‌شنبه ۶ تیر ساعت 09:00 صبح  از مقابل دانشگاه تهران به سمت معراج الشهدا با حضور پر شور مردم شهید پرور و با سخنرانی آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه برگزار خواهد شد.

مراسم تشیع شهدای گمنام در تهران و در استان های اصفهان، سمنان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، فارس، بوشهر، گیلان، قزوین، خوزستان ، مرکزی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، اردبیل، هرمزگان و قم برگزار خواهدشد. 

اینک در آستانۀ سالروز شهادت جانسوز  حضرت امام جعفر صادق « علیه السلام » ضمن تسلیت این ایام، با صدور اطلاعیۀ دعوت و فراخوان عمومی از عموم مردم شهیدپرور و قدرشناس ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضور معنوی، گسترده، پرشور و آگاهانه خود در مراسم تشییع باشکوه پیکرهای  پاک و مطهر ۱۵۰ شهید گمنام دفاع مقدس که در روز پـنـج‌شــنـبـه (  6 تـیـر ماه 1398 ) از مقابل دانشگاه تهران برگزار می شود، ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن شهیدان والامقام، از مقام شامخ و رفیع شهدا تجلیل و با آنان  تجدید میثاق کنند.

 

شـــورای همــاهنگی تبـلیـغات اســلامی


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 39104

  • بازديدکنندگان امروز : 1438

  • کل بازديدکنندگان : 2138336

پیوندها