نسخه چاپي

1399/05/29 :: ١٤:١٩ 
بیـانیـۀ تسـلیـت شـورای همـاهنگی تبـلیغـات اسـلامی در پی ارتـحال آیت الله تسـخیـری

آیت الله تسـخـیـری منـادی وحـدت در جـهان اسـلام و زبـان گویـای تشـیـع

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای ارتحال آیت الله تسخیری را تسلیت گفت.

آیت الله تسـخـیـری منـادی وحـدت در جـهان اسـلام و زبـان گویـای تشـیـع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این بیانیه آمده است:

« بسـم الله الـرحـمن الرحـیـم »

« إِنَّـا لِلَّهِ وَإِنَّـا إِلَيْـهِ رَاجِـعُـونَ »


خبر ارتحال عالم پرهیزگار و متعهد مرحوم حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمدعلی تسخیری « رحمة الله علیه »، مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور جهان اسلام  و عضو محترم مجلس خبرگان رهبری موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

این عالم مجاهد و زبان گویای اسلام و تشیع همواره منادی صلح و وحدت فراگیر در جهان اسلام و همراهِ همیشگی و همدل در امر برگزاری مراسم و مناسبت های ملی و انقلابی و بزرگداشت ایام الله انقلاب اسلامی این شورا در عرصه های بین المللی بوده و نقش اساسی خود را به عنوان زبان گویای مراسم انقلابی و مذهبی در جهان اسلام  بودند.

ایشان همواره با صلابت مثال زدنی و درایت و تلاش زائد الوصف خود، سعی در تقریب بین مذاهب اسلامی و جد و جهد در تقویت انسجام و وحدت در جهان اسلام گام برداشته و با حرکتی منطقی و همه جانبه جهت اعتلای وحدت اسلامی و ترویج معارف اهل بیت علیهم السلام عمر پر برکت خود را صرف اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی کردند.


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارتحال این عالم جلیل القدر و یار صمیمی این شورا در عرصۀ برگزاری مراسم در کشورهای اسلامی و یاور وفادار مراسم و مناسبت های ملی و انقلابی، را به محضر حضرت بقية‌الله الاعظم «عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف»، مقام معظم رهبري «مدظله العالي»، مراجع عظام تقليد «دامت‌بركاتهم»، حوزه‌هاي علميه،  تمامی ارادتمندان و شیفتگان آن مرحوم و همچنین به بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقیدسعید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارد.

 

شورای هماهنگی تبليغات اسلامی


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 35289

  • بازديدکنندگان امروز : 1678

  • کل بازديدکنندگان : 2497967

پیوندها