نسخه چاپي

1399/05/15 :: ١٣:٥١ 

حجت الاسلام حسن باقری به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل منصوب شد

حجت الاسلام حسن باقری با حکم نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به مدت سه سال به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل منصوب شد.

حجت الاسلام حسن باقری به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل منصوب شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حسن باقری با حکمی از سوی نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، به مدت سه سال به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل منصوب شد.

 متن این حکم به شرح زیر است:

جناب مستطاب، حجت الاسلام آقای حسن باقری (دامت افاضاته)

با سلام و تحیت، نظر به مأموریت خطیر نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با موضوع سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، سازماندهی، نظارت راهبردی و مدیریت برگزاری مراسم عمومی، ایام‌الله و رسمی کشور و مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند فرهنگی جناب عالی، به موجب این حکم به مدت سه سال به سمت «رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل » منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از ذات اقدس احدیت جلّ و علا، در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ملاک عمل قرار دادن منویّات حکیمانه مقتدای عظیم‌الشأن امت اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (ادام الله ظله الوارف) و بهره حداکثری از مساعدت نماینده مکرم ولی فقیه در استان و ائمه بزرگوار جمعه و جماعات و ظرفیت نهادهای فرهنگی و تشکل های مردم نهاد توأم با تشریک مساعی، هم‌افزایی و همدلی استاندار ارجمند و مدیران محترم ارگان‌ها و نهادهای مستقر در استان که با روحیه نشات گرفته از باور دینی و انقلابی و در عمل به تکلیف مصرح قانونی نهایت همکاری را در راستای تحقق اهداف خواهند داشت و با رعایت دقیق ضوابط، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها در انجام این رسالت مهم موفق و مؤید باشید.

خدمات ارزنده و تلاش های بی شائبه، صادقانه و مخلصانه جناب مستطاب، حجت الاسلام ولی نظر پور(دامت افاضاته) در مدت تصدی مسئولیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل را ارج نهاده، ضمن تقدیر و سپاس صمیمانه، مزید توفیقات ایشان را از خداوند قادر متعال مسألت می نمایم.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 23672

  • بازديدکنندگان امروز : 1636

  • کل بازديدکنندگان : 2191831

پیوندها